“Zemgale/LLU” nomētā “Prizmas” vārtus

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” viesos raidīja 65 metienus uz “Prizmas” vārtiem un panāca ceturto uzvaru pēc kārtas “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionātā ar rezultātu 6:1 (2:0; 1:1; 3:0). Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās uzbrucēji Gustavs Millers un Daniels Andersons.

“Zemgale/LLU” pārņēma ripas kontroli un dominēja laukumā no sākuma līdz spēles beigām. Jelgavnieki bija ļoti aktīvi, bet spēles rezultātu spēja atklāt tikai pirmās trešdaļas otrajā pusē, kad uzbrucējs Gustavs Millers, spēlējot mazākumā, uz pretinieka aizsardzības zonas zilās līnijas atņēma ripu un ieraidīja to Jāņa Sidaša sargātos vārtos. Trešdaļas noslēgumā, cīņā par ripu vārtu priekšā, meistarīgāks izrādījās jelgavnieku uzbrucējs Daniels Andersons – 2:0.

Otrās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” kļūdījās un zaudēja ripu laukuma centrā, kas ļāva rīdziniekiem aizskriet ātrā pretuzbrukumā, kuru rezultatīvi noslēdza Kristers Bormanis. “Prizmas” vārtsargs Jānis Sidašs uzrādīja ļoti labu sniegumu pirmajā spēles nogrieznī un cienīgi aizstāvēja savu komandu līdz pašas spēles beigām. Tikai otrās trešdaļas noslēgumā jelgavnieku uzbrucējs Rainers Rullers cīņā vārtu priekšā spēja izlīdzināt šī spēles nogriežņa rezultātu un saglabāt divu gūto vārtu pārsvaru – 3:1.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” izmantoja savu pārsvaru pilnā mērā. Teicama cīņa vārtu priekšā ļāva gūt trīs vārtus, kurus guva Gustavs Millers, Kristaps Kristiņš un Daniels Andersons – 6:1.

Šī ir ceturtā jelgavnieku uzvara pēc kārtas, bet komandai šonedēļ vēl ir paredzētas divas mājas spēles. Ceturtdien “Zemgale/LLU” Jelgavā uzņems “HS Rīga” vienību, bet sestdien – “DLSS/Dinaburga”.

Spēles labākie spēlētāji: Jānis Sidāšs (Prizma) – Daniels Goršanovs (Zemgale/LLU)

“Prizma” – “Zemgale/LLU” 1:6 (0:2; 1:1; 0:3)

Vārtu guvēji: 14:33 Gustavs Millers – mazākumā; 17:10 Daniels Andersons (Fomins, Rullers); 23:53 Kristers Bormanis (Štrombergs); 28:25 Rainers Rullers (Strādnieks, Lazarenoks); 45:56 Gustavs Millers (Karaša, Kārkls) – vairākums; 52:01 Kristaps Kristiņš; 55:34 Daniels Andersons (Alksnis, Millers)

“Prizma”Vārtsargi: Jānis Sidašs, Aleksandrs Mucenieks; Aizsargi: Maksims Tkačovs, Aleksandrs Ostrovskis, Daņila Dubovs; Uzbrucēji: Gastons Georgs Grundmanis, Markuss Priedītis, Artem Danfort, Dāvis Straupe, Matīss Strauss, Kristers Bormanis, Ričards Stāmurs, Armands Bērziņš (C), Kristers Gura, Arvils Laugalis, Mihails Bončenkovs, Lukass Krugļikovs, Haralds Štrombergs, Rihards Purgailis, Konstantins Korkus, Daniels Dāvis Bēķis, Nils Zīle; Treneris: Ēriks Miļūns.

“Zemgale/LLU”Vārtsargi: Mariuss Bajaruns-Galejs, Deivs Deivids Rolovs,; Aizsargi: Harijs Brants, Daniels Goršanovs, Mārtiņš Krišs Krūklītis, Renārs Džerods Alksnis, Silvestrs Uvis Lazarenoks, Renārs Kārkls, Iļja Grekovs (C); Uzbrucēji: Rainers Rullers, Kristaps Kristiņš, Gustavs Millers, Artūrs Homjakovs, Roberts Petrovičs, Roberts Baranovskis, Dāniels Andersons, Kevins Strādnieks, Ernests Bērziņš, Artūrs Karaša, Ričards Rihards Fomins, Ričards Bernhards, Rihards Mertens. Galvenais treneris: Artis Ābols.

Galvenie tiesneši: Andrejs Kudrjašovs, Sintija Čamane.