“Zemgale/LLU” otro reizi piekāpjas “Prizma” (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās “Optibet” Baltijas līgas regulārā čempionāta spēlē piekāpās “Prizma” ar rezultātu 0:3 (0:2; 0:1; 0:0).

“Zemgale/LLU” pirmais sastāvs joprojām atrodas Somijā un šovakar bija jāspēlē otrajam sastāvam, kurā pēc traumu sadziedēšanas atgriezās vairāki spēlētāji – uzbrucēji Gustavs Millers un Kevins Strādnieks, vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galejs un aizsargs Renarts Džerods Alksnis, kuri aizvietoja jaunākus spēlētājus, kuri iepriekšējā spēlē pret “Prizma” piekāpās ar rezultātu 2:5.

Pirmo trešdaļu jelgavnieki iesāka ar labu slidojumu un uzbrukumiem uz Jāņa Auziņa sargātiem vārtiem. Viss izskatījās labi, izņemot atgriešanos aizsardzībā. “Prizma” hokejistiem diezgan viegli izdevās pārvarēt vidus zonu un nonākt Mariusa Barjarūna-Galēja vārtu priekšā.

Šo priekšrocību rīdzinieki izmantoja divreiz. Sākumā “Prizma” vadībā izvirzīja Valters Apfelbaums, bet trešdaļas beigās pārsvaru dubultoja Dāvis Straupe – 0:2.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejistiem neizdevās uzlabot savu sniegumu aizsardzībā, un jau ceturtajā minūtē Kristaps Millers ieraidīja trešo ripu – 0:3.

Pēc zaudētiem vārtiem, jelgavnieki spēja palielināt savu spēlēšanas tempu un mazināja viesu iespējas uz vārtu gūšanu. Diemžēl līdz spēles beigām “Zemgale/LLU” neizdevās gūt nevienus vārtus un “Prizma” varēja svinēt otro uzvaru pēc kārtas savstarpējās spēlēs.

Piektdien un sestdien “Zemgale/LLU” pamatsastāvs aizvadīs spēles Somijas Kokolas pilsētā pret “Hermes” vienību, bet otrais sastāvs sestdien dosies izbraukumā uz Rīgu, lai tiktos ar “HS Rīga”.

“Zemgale/LLU” – “Prizma” 0:3 (0:2; 0:1; 0:0)

Vārtu guvēji: 14:35 Valters Apfelbaums (Ozols); 18:36 Dāvis Straupe (Apfelbaums); 23:06 Kristaps Millers (Rancevs, Štrombergs).

Komandu sastāvi

“Zemgale/LLU”: vārtsargi – Mariuss Bajaruns-Galejs (vārtos), Deivs Deivids Rolovs; aizsargi – Vitālijs Čerkass, Mārtiņš Vītols, Mārtiņš Krišs Krūklītis, Renarts Džerods Alksnis, Jānis Ķergalvis; uzbrucēji – Deniss Vilmans, Kristers Vītoliņš, Roberts Vītols, Rinalds Vutkevičs, Daniels Bunkus, Uldis Pūpols, Kevins Strādnieks, Rūdolfs Muraško, Rihards Mertens, Gustavs Millers; treneris – Igors Ļebedevs.

“Prizma”: vārtsargi – Jānis Auziņš (vārtos), Jānis Sidašs; aizsargi – Gastons Georgs Grundmanis, Reinis Eberliņš, Daņila Dubovs, Everts Ozols, Lukass Krugļikovs, Kristaps Millers; uzbrucēji – Pauls Zvirbulis, Dāvis Straupe, Elvis Kaimiņš, Matīss Strauss, Edijs Brahmanis, Ričards Stāmurs, Armands Bērziņš, Arvils Laugalis, Lauris Rancevs, Valters Apfelbaums, Haralds Štrombergs, Kristaps Riekstiņš, Emīls Ezītis, Kristaps Liepa; galvenais treneris – Ēriks Miļuns.

Galvenie tiesneši: Andris Ansons, Māris Locāns.