“Zemgale/LLU” pārvar “Dinaburgas” vārtu mūri (FOTO)

“Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta spēle starp “Zemgale/LLU” un “Dinaburga” Jelgavas ledus hallē 2022. gada 05. martā | Foto: Ruslans Antropovs

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” ar rezultātu 6:2 (2:0; 3:2; 1:0) uzvarēja “Dinaburga” hokejistus pēdējā savstarpējā spēlē “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionātā. Jelgavnieku rindās par labāko spēlētāju tika atzīts aizsargs Renārs Džerods Alksnis, kurš guva vārtus un atdeva vienu rezultatīvo piespēli.

Uz šo spēli “Zemgale/LLU” sastāvs tika papildināts ar spēlētājiem no “Dinamo Rīga” un HK “Rīga”, kuru sezona ir noslēgusies. Aizsardzībā spēlēja Pekinas ziemas olimpisko spēļu dalībnieks Patriks Ozols, bet uzbrukumā bijušie Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi – Klāvs Veinbergs un Kristers Brauns.

Pēc pagājušās neizteiksmīgas spēles pret “Liepāju” galvenais treneris Artis Ābols spēja motivēt hokejistus uz krietni labāku sniegumu šajā mačā. Pirmos vārtus “Zemgale/LLU” guva jau 15. sekundē, kad precīzs bija Edgars Kulda.

Trīs minūtes vēlāk aizsargs Renārs Džerods Alksnis, izmantoja pretinieka aizkavēšanos spēlētāju maiņa, pats pietuvojās vārtiem un ieraidīja ripu vārtos – 2:0.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki, izmantojot “tuvā soliņa” priekšrocību, iespieda viesus aizsardzības zonā un vārtus guva Roberts Petrovičs, kurš arī pievienojās no HK “Rīga” sastāva – 3:0.

Jāatzīmē, ka “Dinaburga” vārtos lieliski darbojās pretinieku vārtsargs Reinis Liepiņš, kurš neļāva jelgavniekiem izmantot daudzas veiksmīgas vārtu gūšanas situācijas. Tas zināmā mērā palīdzēja daugavpiliešiem izveidot pretuzbrukumu un vienus vārtus atguva Artjoms Tretjakovs – 3:1.

“Zemgale/LLU” spēlētāji turpināja savus centienus atjaunot trīs vārtu pārsvaru un tas izdevās otrās trešdaļas vidū, kad vārtus guva Roberts Jekimovs – 4:1. Daugavpilieši turpināja meklēt kļūdas laukuma saimnieku aizsardzības rindās un mazākumā ar Vladislava Leščenko precīzu metienu zem Riharda Cimermaņa sargāto vārtu augšējā pārliktņa panāca rezultātu – 4:2.

Trešdaļas izskaņā JLSS audzēknis Roberts Vītols atjaunoja jelgavnieku trīs vārtu pārsvaru – 5:2. Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” turpināja “bombardēt” daugavpiliešu vārtus, bet guva tikai vienus vārtus, kad spēles izskaņā ripu pretinieku tīkliņā ieraidīja aizsargs Daniels Goršanovs.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 00:15 Edgars Kulda (Ozoliņš, Jekimovs); 04:20 Renārs Džerods Alksnis; 22:46 Roberts Petrovičs (Brauns, Veinbergs); 30:44 Roberts Jekimovs (Kulda, Ozoliņš); 39:56 Roberts Vītols (Alksnis, Rosinskis); 58:06 Daniels Goršanovs (Kulda).

“Dinaburga”: 27:13 Artjoms Tretjakovs (Pugolovkin, Leshchenko); 33:34 Vladislav Leshchenko – mazākumā.

Nākamā spēle

Ārkārtīgi interesantu spēli savās mājās “Zemgale/LLU” aizvadīs 09. martā, kad tiksies ar Latvijas čempioniem – “Olimp/Venta 2002”. Iepriekšējā spēlē jelgavnieki pret viņiem spēja gūt uzvaru pēcspēles metienos un nākamā tikšanās sola sīvu cīņu.