“Zemgale/LLU” piekāpjas “Dinamo Rīga” (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” savā otrajā “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionātā spēlē spēja izvirzīties vadībā, bet spēles noslēgumā pieļāva pretiniekam izlīdzināt rezultātu un papildlaikā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:2 (0:0; 1:0; 0:1; 0:1).

Pirmajā trešdaļā komandas parādīja vienlīdzīgu cīņas sparu, mēģinot atrast pretinieka vājās puses. “Zemgale/LLU” hokejistiem pirmajiem izdevās iespēja spēlēt vairākumā, bet spēles rezultātu viņi nespēja atklāt. “Dinamo Rīga” hokejisti arī neizmantoja divas savas iespējas un pirmais spēles nogrieznis noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 0:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” izdevās izmantot tuvā soliņa priekšrocības un piespiest rīdziniekus pārkāpt noteikumus. Pēc trešā vairākuma beigām Kevina Strādnieka piespēle ļāva Raineram Rulleram aizskriets ātrā uzbrukumā un vārtu priekšā atdot piespēli Kristeram Braunam, kurš guva komandas pirmos vārtus un izvirzīja “Zemgale/LLU” spēles vadībā – 1:0.

Pēc gūtiem vārtiem jelgavnieki nopelnīja divus noraidījumus pēc kārtas. Šoreiz laukuma saimniekiem mazākums padevās labāk, jo pat ar viena spēlētāja iztrūkumu, viņi spēja veidot uzbrukumus uz Jāņa Auziņa sargātiem vārtiem. Arī vārtsargs Ēriks Vītols arī cītīgi spēlēja vārtos, un “Dinamo Rīga” neizmantoja savas iespējas izlīdzināt spēles rezultātu.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” uzņēmās iniciatīvu un nopietni apdraudēja viesu vārtu drošumu. Rīdzinieku vārtsargam nācās pamatīgi cīnīties, lai labotu savu partneru kļūdas.

Diemžēl jelgavnieki neizmantoja savas lieliski izveidotās vārtu gūšanas iespējas, un trešdaļas izskaņā ļāva “Dinamo Rīga” hokejistiem iespiest sevi aizsardzības zonā, kas noveda pie tā, ka pusotru minūti līdz spēles beigām ar Jura Ziemiņa precīzu raidījumu tika panākts neizšķirts rezultāts – 1:1.

Spēles papildlaikā “Zemgale/LLU” spēlētājiem neizdevās izmantot vairākumu, bet viesi savu vairākumu izmantoja, lai gūtu uzvaru. Renārs Cipruss uzgrūdās virsū vārtsargam Ērikam Vītolam, liekot viņam tālu izslidot no vārtiem. Brīdī, kad Ēriks atgriezās uz vārtu līnijas, ripu vārtos raidīja Patriks Zabusovs, sagādājot “Dinamo Rīga” pirmo sezonas uzvaru – 1:2.

“Zemgale/LLU” – “Dinamo Rīga” 1:2 PL (0:0; 1:0; 0:1; 0:1)

Vārtu guvēji: 33:08 Kristers Brauns (Rullers, Strādnieks); 58:36 Juris Ziemiņš (Kozlovs, Apsītis); 64:24 Patriks Zabusovs (Brahmanis, Cipruss).

“Zemgale/LLU” – Vārtsargi: Ēriks Vītols (G), Rihards Cimermanis (G2); Aizsargi: Harijs Brants, Renarts Džerods Alksnis, Edgars Dīķis (C), Renārs Kārkls; Uzbrucēji: Rainers Rullers, Gustavs Krūmiņš, Kristaps Kristiņš, Kristaps Roķis, Gustavs Millers, Daniels Goršanovs, Artūrs Homjakovs, Roberts Petrovičs, Roberts Baranovskis, Daniels Andersons, Artūrs Karaša, Kevins Strādnieks, Ričards Rihards Fomins, Kristers Brauns, Ričards Bernhards.

“Dinamo Rīga” – Vārtsargi: Jānis Auziņš (G), Kārlis Zakrevskis; Aizsargi: Reinis Demiters, Kristaps Apsītis, Māris Jass, Mārtiņš Porejs, Georgijs Pujacs, Andrejs Bogdanovs; Uzbrucēji: Juris Ziemiņš, Ņikita Priede, Dmitrijs Korņilovs, Kristiāns Zelts, Aleksejs Kozlovs, Aleksandrs Galkins, Sandis Mežaraups, Edijs Brahmanis, Koba Jass, Emīls Ezītis, Renārs Cipruss, Reinis Mārtiņš Lejnieks, Sandis Grīnbergs, Patriks Zabusovs.