“Zemgale/LLU” revanšējas pret “Airwell Energija” (VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” izbraukuma spēlē Lietuvas pilsētā Elektrenos ar rezultātu 7:2 (1:1; 3:1; 3:0) pieveica “Airwell Energija” komandu, revanšējoties par zaudējumu iepriekšējā savstarpējā spēlē “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionātā.

Šovakar “Zemgale/LLU” sastāvā izmaiņas ietekmēja četru spēlētāju un daļas treneru korpusa došanās uz U-20 Pasaules čempionātu Kanādā. Iztrūkstošos spēlētājus aizvietoja “Zemgale Juniors” hokejisti. Iespējams, šīs izmaiņas ietekmēja spēles sākumu.

Jelgavniekiem neizdevās pietiekami labi kontrolēt ripu un līdz ar to uzbrukumi ātri apsīka “Airwell Energija” aizsardzības zonā. Arī aizsardzībā “Zemgale/LLU” spēlētāji bija pietiekami pavirši, lai četrpadsmitajā minūtē četru pretinieku ielenkumā Kipras Grabliauskas spētu no gaisa nokritušo ripu ieraidīt ripu vārtsarga Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos – 0:1.

Vārtu zaudējums un galvenā trenera asistents Igors Ļebedevs sapurināja jelgavniekus un palīdzēja uzlabot ripas kontroli, kā rezultātā spēle pilnībā pārvirzījās uz laukuma saimnieku pusi. Vārtu gūšanas iespēju kļuva vairāk un pirmās trešdaļas izskaņā Artūrs Homjakovs izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejisti atguvās un pārņēma ripas kontroli savās rokās, kā rezultātā guva trīs vārtus. Ar precīziem metieniem atzīmējās Ričards Bernhards, Kevins Strādnieks un Kristers Brauns. Trešdaļas izskaņā jelgavnieku pārsvars iemidzināja pašu aizsargus, kas ļāva Danilam Tsarkovskijam atņemt viņiem ripu un pārsteigt Rihardu Cimermani – 2:4.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki turpināja savu dominanci, kas ļāva uzlabot spēles rezultātu vēl ar trim gūtiem vārtiem. Artūrs Karaša, Kristers Brauns un Daniels Goršanovs šajā nogrieznī uzlaboja savu personīgās rezultativitātes rādītājus – 2:7.

Trešdien Jelgavas ledus hallē “Zemgale/LLU” tiksies ar vieniem no “Optibet” hokeja līgas līderiem – “Dinamo Rīga”. Jelgavnieku uzdevums ir skaidrs – neļaut rīdziniekiem aizbraukt no Jelgavas ar punktiem.

“Airwell Energija” – “Zemgale/LLU” – 2:7 (1:1; 1:3; 0:3)

Vārtu guvēji: 06:19 Kipras Grabliauskas (Škadauskas, Redko); 19:53 Artūrs Homjakovs (Alksnis); 22:33 Ričards Bernhards (Gricinskis) – vairākums; 27:37 Kevins Strādnieks (Bīriņš); 34:15 Kristers Brauns (Bernhards); 39:04 Danil Tsarkovskyi; 45:59 Artūrs Karaša (Baranovskis); 47:34 Kristers Brauns (Slišāns); 48:27 Daniels Goršanovs (Roķis) – vairākums.

“Airwell Energija”: Vārtsargi: Maxim Duve (vārtos), Martin Petiul; Aizsargi: Rokas Arbačiauskas, Ernests Azarevics, Sergii Lohach, Matas Mikalauskas, Arturs Tomsons, Simonas Valivonis, Justinas Vėželis, Nikita Zareckij; Uzbrucēji: Kipras Grabliauskas, Karolis Krasilnikovas, Donatas Kumeliauskas, Dovydas Laimutis, Klymentii Lysak, Mantas Marcinkevičius, Yaroslav Panchenko, Artem Redko, Nazar Ruzhnikov, Dominykas Škadauskas, Jaromir David Šusterovas, Danil Tsarkovskyi.

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi: Rihards Cimermanis (vārtos), Deivs Deivids Rolovs; Aizsargi: Renarts Džerods Alksnis, Harijs Brants, Vitālijs Čerkass, Daniels Goršanovs, Gustavs Krūmiņš, Patriks Seilis, Haralds Rauls Slišāns; Uzbrucēji: Dāniels Andersons, Roberts Baranovskis, Ričards Bernhards, Matīss Bīriņš, Kristers Brauns, Gatis Gricinskis, Artūrs Homjakovs, Artūrs Karaša, Reinards Dāvis Pētersons, Uldis Pūpols, Kristaps Roķis, Kevins Strādnieks, Kaspars Ziemiņš.