“Zemgale/LLU” turpina uzvaru sēriju (FOTO/VIDEO)

Izbraukuma spēlē Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” otro reizi “Optibet” hokeja līgās regulārajā čempionātā pieveica jauniešus no “HS Rīga” ar rezultātu 5:0 (1:0; 3:0; 1:0). Spēles gaitā aizsargs Daniels Goršanovs nopelnīja četrus rezultativitātes punktus (1 vārti + 3 piespēles), bet vārtsargs Rihards Cimermanis aizvadīja pirmo sezonas “sauso spēli”.

Spēles sākums jelgavnieku izpildījumā nebija pārāk spīdošs – daudz kļūdu piespēlēs, divi neizmantoti vairākumi. “HS Rīga” vārtsargs Aksels Ozols tika galā ar lielāko daļu no metieniem. Astoņpadsmitajā minūtē pēc aizsarga Daniela Goršanova raidījuma, pirmais pie pretinieka vārtsarga atsistās ripa tika Daniels Andersons un ieraidīja to vārtos, atklājot spēles rezultātu – 1:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejisti atguvās un izmantoja “tuvā soliņa” priekšrocības. Šajā spēles nogrieznī jelgavnieki visus trīs vārtus guva no vārtus priekšas, izmantojot to, ka rīdzinieki nespēja laicīgi mainīties. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Roberts Petrovičs, Rainers Rullers un Daniels Goršanovs. Pie pirmās rezultatīvās piespēles tika arī tikko komandai pievienojies uzbrucējs Gatis Gricinskis – 4:0.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” kontrolēja ripu un pārsvarā pavadīja laiku laukuma saimnieku aizsardzības zonā. Diemžēl daudzi momenti netika izmantoti. Vienīgos vārtus šajā trešdaļā guva Kristaps Kristiņš – 5:0.

Nākamo spēli “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionāta aizvadīs 15. oktobrī, izbraukumā tiekoties ar “7BET-Hockey Punks”. Līdz tam brīdim “Zemgale/LLU” aizvadīs astoņas spēles Somijas “Mestis” līgā. Debijas spēles tiks aizvadītas 30. septembrī un 01. oktobrī tiekoties ar Heinolas pilsētas komandu “Peliitat”.

“HS Rīga” – “Zemgale/LLU” –– 0:5 (0:1; 0:3; 0:1)

Labākie spēlētāji: Rodions Boltramovičs (HS Rīga) – Roberts Petrovičs (Zemgale/LLU).

Vārtu guvēji: 17:25 Daniels Andersons (Goršanovs); 25:41 Roberts Petrovičs (Goršanovs, Rullers); 28:51 Rainers Rullers (Petrovičs, Kārkls); 37:11 Daniels Goršanovs (Fomins, Gricinskis); 43:28 Kristaps Kristiņš (Goršanovs, Brants).

“HS Rīga”Vārtsargi: Aksels Ozols, Jānis Fecers; Aizsargi: Dmitrijs Ļeins, Viktors Kurbaka, Aleksandrs Apinis, Markuss Diške, Krists Retenais, Aleks Elians Ļeonovs, Alekss Simanovičs, Oskars Nils Briedis; Uzbrucēji: Roberts Šķute, Raivis Strazdiņš, Rauls Ozollapa, Antons Macijevskis, Toms Mots, Kārlis Nauris Česlis, Vladislavs Koniševs, Gints Šņepsts, Rodions Boltramovičs, Valters Niedrājs, Kārlis Andersons, Kristers Ansons; Galvenais treneris: Oļegs Sorokins.

“Zemgale/LLU”Vārtsargi: Rihards Cimmermanis, Ēriks Vītols; Aizsargi: Harijs Brants, Daniels Goršanovs, Renārs Džerods Alksnis, Silvestrs Uvis Lazarenoks, Edgars Dīķis (C), Renārs Kārkls, Iļja Grekovs; Uzbrucēji: Dāniels Andersons, Gatis Gricinskis, Rainers Rullers, Kristaps Kristiņš, Kristaps Roķis, Artūrs Homjakovs, Roberts Petrovičs, Roberts Baranovskis, Kevins Strādnieks, Ričards Rihards Fomins, Kristers Brauns, Ričards Bernhards, Rihards Mertens. Galvenais treneris: Artis Ābols.

Galvenie tiesneši: Emīls Druseiks, Māris Locāns.