“Zemgale/LLU” uzvaru sērija turpinās arī mājās (FOTO/VIDEO)

Savās mājā “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta ietvaros “Zemgale/LLU” junioru sastāvs ar rezultātu 6:0 (2:0; 2:0; 2:0) pieveica viesus no Lietuvas komandas “Kaunas City”. Divus vārtus spēles gaitā guva Deniss Vilmans un Kristers Vītoliņš.

Spēles sākums nedaudz aizkavējās, jo ceļā uz Latviju kaut kur pie Šauļiem salūza “Kaunas City” autobuss un viesiem nācās gaidīt rezerves transportlīdzekli. Lietuvieši palika bez iesildīšanās un uzreiz kāpa uz ledus, kur pārsteidza ar ļoti labu spēles tempu.

“Zemgale/LLU” junioru sastāvs gaidot oponentus atslābinājās un ļāva viesiem uz kādu brīdi kontrolēt spēles gaitu. Pateicoties pretinieka nonākšanai mazākumā, jelgavnieki pārņēma spēles iniciatīvu un vārtus spēles ceturtajā minūtē atklāja Deniss Vilmans – 1:0.

Turpinājumā ledus saimnieki turpināja kontrolēt spēles gaitu, bet nespēja īsti pārspēt Kazahstānas izcelsmes vārtsargu Demidu Jeremejevu. Situāciju spēja lauzt “Zemgale/LLU” aizsargs Roberts Andersons, kurš raidīja ripu vārtos no laukuma zilās līnijas – 2:0.

Otrā trešdaļa sākās ar uzbrucēja Denisa Vilmana tieksmi pēc vārtu guvuma, un to viņš diezgan ātri arī panāca – 3:0.

Mēģinājumi pārņemt spēles vadību, izmantojot “tuvā soliņa” faktoru, jelgavniekiem īpaši nepadevās. “Kaunas City” spēlētāji spēja ripu mest ārā no savas zonas, neļaujot “Zemgale/LLU” uz ilgāku laiku aizkavēties uzbrukuma zonā. Trešdaļas izskaņā laukuma saimnieki ar uzbrucēja Kristera Vītoliņā vārtu guvumu tomēr spēja salauzt viesu cerības uz atspēlēšanos – 4:0.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” kontrolēja ripu, bet lietuvieši atbildēja ar ātro pretuzbrukumu mēģinājumiem. Jelgavniekiem smagi gāja ar ripas nogādāšanu vārtu tīklā, kamēr trešdaļas vidū Kristers Vītoliņš nelauza šo negatīvo iezīmi – 5:0.

Spēles izskaņā punktu rezultātam pielika aizsargs Gustavs Krūmiņš ar spēcīgu un precīzu metienu no zilās līnijas – 6:0. Ar līdzīgu metienu pagājušā spēlē viņš izrāva uzvaru pret “7BET-Hockey Punks”.

“Kaunas City” hokejisti spēles beigās vairākas reizes spēja aizskriet pret vienu vārtsargu Rihardu Cimermani, bet pieredzējušo hokejistu pārspēt nespēja.

Jāpiezīmē, ka šo spēli tiesāja divi Ukrainas tiesneši – galvenais tiesnesis Viktors Kačans un līnijtiesnesis Artems Berehovenko.

Šo piektdien, 21. oktobrī “Zemgale/LLU” atgriezīsies pie dalības Somijas “Mestis” līgā, uzņemot savās mājās Kokolas pilsētas komandu “Hermes”.

“Zemgale/LLU” – “Kaunas City” – 6:0 (2:0; 2:0; 2:0)

Vārtu guvēji: 03:18 Deniss Vilmans – vairākums; 12:34 Roberts Andersons (Grekovs, Kristiņš); 23:34 Deniss Vilmans (Ziemiņš); 36:48 Kristers Vītoliņš (Vutkevičs, Vītols); 47:49 Kristers Vītoliņš; 55:13 Gustavs Krūmiņš (Vītoliņš, Ziemiņš).

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi: Rihards Cimermanis (vārtos), Deivs Deivids Rolovs; Aizsargi – Vitālijs Čerkass, Patriks Seilis, Gustavs Krūmiņš, Haralds Rauls Slišāns, Silvestrs Uvis Lazarenoks, Iļja Grekovs, Roberts Andersons; Uzbrucēji – Kaspars Ziemiņš, Kristaps Kristiņš, Deniss Vilmans, Kristers Vītoliņš, Artūrs Krišs Avotiņš, Roberts Vītols, Rinalds Vutkevičs, Jānis Grigaļūns, Daniels Bunkus, Uldis Pūpols, Matīss Bīriņš, Ernests Bērziņš, Rūdolfs Muraško; Galvenais treneris: Igors Ļebedevs.

“Kaunas City”: Vārtsargi – Demid Yeremeyev (vārtos), Ernests Valdemārs Tomass; Aizsargi – Matas Čyvas, Jaunius Jasinevicius, Žygimantas Girdžius, Artiom Starovoitov, Lukas Manomaitis, Lukas Eimontas; Uzbrucēji – Povilas Verenis, Egidijus Binkulis, Mykolas Kubilius, Remigijus Guoga, Paulius Grybauskas, Lukas Žukauskas, Denis Kuzminov, Tomas Ežerskis, Kipras Bazevičius, Aivaras Bendžius; Galvenais treneris – Sergejs Durdins.

Galvenie tiesneši: Gints Zviedrītis, Viktor Kachan.