Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zemgales rīdzinieks Nr. 1

Rihards Cimermanis iemīlējies hokejā kopš bērnības
Sarunā ar “Zemgales Ziņām” Rihards stāsta, kā viņš kļuva par vārtsargu, dalās pārdomās par florbolu, atklāj savus vaļaspriekus un ieskicē plānus kā jauno hokejistu treneris.
– Kā tu kļuvi par vārtsargu?
Piecu gadu vecumā pa televizoru redzēju hokeju, un kaut kāds klikšķis manī notika, ļoti iepatikās šis sporta veids. Pēcāk gāju ārā sētā spēlēt ar puikām un prasījos vecākiem uz hokeja treniņiem, taču viņi, šķiet, manus nodomus neuztvēra nopietni un tik agri uz tiem vēl nelaida, bet tad, deviņu gadu vecumā, beidzot aizveda uz Sporta pili. Visticamāk, par vārtsargu izlēmu kļūt tāpēc, ka mans brālēns, kurš bija ievērojami vecāks, spēlēja amatieru līmenī. Reiz aizbraucu pie viņa ciemos uz Alūksni. Viņam uz skapjaugšas stāvēja vārtsarga ķivere, un, kā es to ieraudzīju, tā tajā burtiski iemīlējos. Kad man bija divpadsmit, to ķiveri jau pats varēju uzvilkt galvā, taču treneri man ar to spēlēt neļāva, jo tā patiesībā bija florbola ķivere.
– Kuri vārtsargi bija tavi paraugi, kad vēl tikai sāki profesionālo karjeru?
Kad sāku spēlēt, mums ģimenē vēl nebija interneta, bet manam onkulim bija, un tad nu es gandrīz katru nedēļu speciāli braucu no Rīgas centra uz Pļavniekiem un meklēju datorā visādus NHL video.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.