Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Zemgales talantu” konkursā noskaidro uzvarētājus

Sestdienas, 7. maija, vakarā noslēdzies biedrības «Laiks jauniešiem» rīkotais konkurss «Zemgales talanti». Kopā konkursā pieteicās 79 interesenti no dažādiem Zemgales novadiem, lielāko interesi par dalību talantu parādē izrādīja Jelgavas, Dobeles un Bauskas novada bērni un jaunieši. Finālā iekļuva 20 dalībnieki – deju grupas, dziedātāji un ansambļi, kas Īslīces pagasta kultūras namā cīnījās par uzvarētāju balvām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecākajā grupā – no 13 līdz 25 gadiem, pirmo vietu ieguva pianists no Jelgavas novada Sesavas, kas mācās Jelgavas Mūzikas vidusskolā Renārs Beķeris. Otrajā vietā duets «Rīgas ielas romāns» – Patrīcija Spale un Kristers Tomass. Trešajā vietā – deju grupa «Lēra».
Jaunākajā grupā līdz 12 gadiem konkurence bija ļoti sīva un šoreiz veiksmīgākie bija duets «Rēzija Anna un Eduards» Rēzija Anna Jaseviča un Eduards Čerpinskis no Jelgavas Mūzikas skolas. Otrais jaunais pianists no Misas Bruno Manuels Vēvers, trešajā vietā – deju grupa «Lēra».

Katrā no vecuma kategorijām tika pasniegtas naudas balvas: 3. vietai – 100 eiro, 2. vietai – 200 eiro, 1. vietai – 300 eiro. Tāpat sagādātas žūrijas, skatītāju un biedrības «Laiks jauniešiem» simpātiju balvas.

Konkursa žūrijā darbojās mūziķis Igo – Rodrigo Fomins, pedagoģe un Bauskas novada domes deputāte Inita Nagņibeda, horeogrāfe Agnese Bordjukova, vokālā pedagoģe Žanna Berezina, producents un mūziķis Armands Rutkovskis un folkloras kopas «Tarkšķi» vadītāja Kristīne Karele. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārpublicēts no laikraksta «Bauskas Dzīve» interneta portāla

Teksts: Uldis Varnevičs

Foto: no biedrības “Laiks jauniešiem” “Facebook” un “Bauskas Dzīve”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.