Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ziedu piegāde Jelgavā

Ziedu Piegāde Jelgavā un Citās Latvijas pilsētās – nogādāsim svaigu ziedu pušķus līdz saņēmēja durvīm gan Jelgavā, gan novadā un apsveiksim Jūsu Mīļotos no Jūšu vārda!

Vai Jums kādreiz ir gadījusies tāda situācijas, kad svarīga diena tuvojas, bet Jūs nevarat būt klāt, lai svinētu kopā ar Jūsu ģīmeni, mīļajiem draugiem, radiem Jelgavā vai citā Latvijas pilsētā? Mēs, ziedu interneta veikals www.PuķuPiegāe.Lv specializējamies tieši ziedu piegādes pakalpojumu sniegšanā šādos gadījumos – puķu pušķu veidošana un piegāde, sniedzot Jums iespēju izrādīt rūpes un mīlestību par saviem tuviniekiem, draugiem, radiem, esot tālu, tālu prom.

No mūsu darba pieredzes Jums teiksim, ka ziedu saņēmējs bieži vien ir vēl pārsteigtāks saņemot Jūsu sūtītos ziedus no ziedu kurjera rokām, kad blakus sēž ciemiņi un tiek paziņots no kāda cilvēka šīs puķes ir atbraukušas! Patīkami vai ne?

Šajā rakstā mēs vēlamies dalīties ar Jums mūsu priekšrocībās, kāpēc veikt ziedu pasūtījumu tiešsaistē ir ērti un izdevīgi, kā padarīt Jūsu mīļotajiem dienu vēl skaistāku.

Kāpēc pirkt ziedus interneta veikalā www.PuķuPiegāde.Lv ?

  1. Ērtība – Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Jelgavā vai jebkurā citā pasaules malā ar interneta pieslēgumu, Jums ir iespēja veikt ziedu pasūtījumu jebkurā laikā. Mūsu interneta veikals ir atvērts 24/7, ļaujot Jums iepazīties ar plašo ziedu izvēli un veikt pasūtījumu ērtākajā Jums laikā. Arī apmaksa notiek drošā veidā,turpat elektroniski, lietojot Jūsu bankas karti vai bankas kontu.
  2. Plašs ziedu klāsts – Mēs piedāvājam daudzveidīgus griezto ziedu pušķu veidus, sākot no elegantām rozēm līdz pat krizantēmu pušķiem un sezonas ziediem: tulpes, puķuzirnīšu pušķīši, lilijas un citiem ziediem. Jūs varat izvēlēties tieši tos ziedus, kas atbilst saņēmēja gaumei vai uzticēties mūsu profesionālajiem floristiem – viņu veidotiem ziedu pušķiem, publicētiem mūsu puķu interneta veikalā.
  3. Piegāde līdz durvīm – Mūsu veikals nodrošina ātru un uzticamu ziedu piegādi Jelgavā un citās Latvijas pilsētās. Mūsu profesionāliem kurjeri parūpēsies, lai Jūsu ziedi tiktu piegādāti svaigi un nekavējoties. Jūsu mīļotie būs priecīgi ar skaistu ziedu pušķi rokās tieši pie savām durvīm no Jūsu vārda!
  4. Daudzfunkcionāla dāvana – Ziedi ir ideāla dāvana jebkurām dzīves situācijām vai jubilejām. Piedāvājumā vienmēr ir ziedi dzimšanas dienai un ziedi vārda dienām. Neaizmirsām arī par ziediem sievietei 8. martā un ziediem mātes dienai un puķītes Sv. Valentīndienai. Mūsu floristi garantēs, ka Jūsu ziedu pušķis tiks veidots piemēroti katram nozīmīgam brīdim vislabākajā veidā un ar smaidu sejā. Ziedu valoda pateiks vairāk par cilvēka vārdiem! Klāt Jūsu pasūtījumam piedāvājam apsveikuma kartiņa, kurā ierakstīsim Jūsu apsveikuma tekstu bez maksas.
  5. Finansiālie ietaupījumi – Mūsu ziedu pušķu cenas vidēji ir no 40 līdz 60 eiro par pušķi, un tas ir daudz izdevīgāk nekā personīgi ceļot no attālām vietām, lai piedalītos svinībās. Gadās arī brīži, kad tomēr nav vēlēšanās atrasties svinībās, taču šo cilvēku atstāt bez dāvanas nedrīkst. Tas arī ir gudrs ieguvums Jums kā pasūtītājam! Mūsu ziedu veikals piedāvā kvalitatīvus un svaigus ziedu pušķus par saprātīgām cenām, ļaujot Jums izteikt rūpes par Jūsu mīļajiem, neprasot lielus finansiālos ieguldījumus. Jā, tieši ieguldījumus, jo ziedu kompozīcija nav izdevumi, bet gan ieguldījums, kas uzlabo cilvēku attiecības!

Augstāk minētie ieguvumi ir tikai daļa no tām priekšrocībām un pozitīva, ko Jūs iegūsiet un dāvāsiet adresātam. Pasūtījumu Jūs varat veikt jau tagad, jo pirkumā Jūs norādīsiet vajadzīgo piegādes datumu un florists izgatavos svaigu pušķi tikai dažas stundas pirms piegādes, lai puķes nonāktu adresē vissvaigākajā stāvoklī Jelgavā un citās Latvijas pilsētās: Daugavpilī, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Rīgā, Jūrmalā, Liepājā Ventspilī un pat novados.

Nekavējies! Veic ziedu pasūtījumu tiešsaistē www.PuķuPiegāde.Lv jau tagad, kamēr nav radušies citi darbi un izrādiet tuviniekiem, cik svarīgi viņi Jums ir! Mēs visu padarīsim Jūsu vietā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.