Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ziemas diena pārcelta uz 13. februāri

ziemas diena
Ziemas dienas pasākums 2018. gada 17. februārī | Foto: Ruslans Antropovs

Nepietiekamās iedzīvotāju intereses dēļ pasākums ģimenēm ar bērniem “Ziemas diena” pārcelts uz 13. februāri, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Cerot uz lielāku iedzīvotāju interesi un atsaucību, Ziemas diena pārcelta uz 13. februārī no pulksten 12 pie Jelgavas sporta halles Mātera ielā 44a.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepieciešamais inventārs būs nodrošināts, bet dalībnieki var ņemt līdz savas ragavas. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Saskaņā ar spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības nosacījumiem dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībniekiem jāpiesakās iepriekš, rakstot pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com ar norādi “Ziemas diena” un paziņojot dalībnieku skaitu.

Lūgums savas brīvdienas plānot laikus un neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi. Bērni bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta pasākumu var apmeklēt vakcinētas vai pārslimojušas pilngadīgas personas pavadībā, kurai būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepiemērotu laikapstākļu dēļ pasākums nenotiks. Informācija par to, vai pasākums notiks, tiks publicēta 13. februāra rītā “Sporta servisa centra” sociālo tīklu kontos.

Ziemas diena ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” 2022. gada iniciatīvu cikla “Sportotava” pasākums. Cikla mērķis ir mudināt Jelgavas iedzīvotājus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm visa gada garumā.

Teksts: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.