Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zīmuļu kolekcija sasauc kopā palīgskolas kolēģus

Jau divpadsmit gadu katru otrdienu Aija un Aldis Feldmaņi uzkopj Sv. Annas prokatedrāli. “Tā ir mūsu kalpošana,” paskaidro Aija Feldmane. Agrākais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas daļas komandieris Aldis Feldmanis “Ziņu” lasītājiem ir pazīstams kā padomdevējs ugunsdrošības jautājumos un Ugunsdzēsēju muzeja izveidotājs un ekskursiju vadītājs. Ar savu vienkāršo zīmuļu kolekciju martā plašas uzmanības lokā ir nokļuvusi pensionētā skolotāja Aija. 24 gadus viņa ir mācījusi bērnus ar garīgās attīstības traucējumiem. Aijas darbavieta bija Jelgavas palīgskolā (vēlākajā Jelgavas Speciālajā skolā), kas atradās Zemgales prospektā 7. Tagad tur mājo bērnu un jauniešu interešu centrs jaunrades nams “Junda”, kā arī Jelgavas pilsētas bibliotēkas filiāle – bērnu bibliotēka “Zinītis”. Martā “Zinītī” tiek eksponēta Aijas Feldmanes zīmuļu kolekcija.

“Zinīša” bibliotekāre Baiba Jaunzeme stāsta, ka bibliotēka aicina kolekcionārus lasītavā izstādīt savas kolekcijas. Nākamā aprīlī plānota “Jundas” direktora vietnieces Irinas Deičmanes rotaļu un suvenīru ežu izstāde, taču martā vēl ir skatāmi Aijas Feldmanes zīmuļi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.