Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Zinītis” aicina pieteikties bezmaksas veloskolas nodarbībām skolēnu brīvlaikā

No 14. līdz 18. martam notiks skolēnu pavasara brīvlaiks. Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” bērnus no 10 gadiem skolēnu brīvlaikā aicina piedalīties veloskolas nodarbībās un, sekmīgi nokārtojot eksāmenu, iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Veloskolai obligāti iepriekš jāpiesakās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties veloskolas nodarbībām var klātienē “Zinītī” Jelgavā, Zemgales prospektā 7 vai, zvanot pa tālruni 63029093, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Pavasara skolēnu brīvlaikā tiks organizēta viena veloskolas mācību grupa ar 25 dalībniekiem. “Tie, kuri nepaspēs pieteikties šajā grupā, varēs reģistrēties mācību grupām jūnijā. Plānojam, ka jūnijā varēsim novadīt nodarbības vēl 50 bērniem un jūnija nogalē piedāvāsim eksāmenu tiem bērniem, kas nebūs to nokārtojuši ar pirmo reizi,” stāsta “Zinīša” vadītāja Baiba Karčevska.

Mācību nodarbība ilgs vienu stundu, bet, ja ir vēlēšanās bibliotēkā patstāvīgi mācīties ceļu satiksmes noteikumus, skolēni varēs šeit uzturēties ilgāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veloskolas nodarbības bibliotēkā tiek rīkotas jau kopš 2019. gada marta. Līdz šim nodarbības apmeklējuši jau 212 bērni, no kuriem 170 ir ieguvuši velosipēda vadītāja apliecību. Sadarbojoties ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) un Valsts policijas Jelgavas nodaļu, bērni četras dienas apgūst ceļu satiksmes noteikumus un piektajā dienā bibliotēkā kārto CSDD eksāmenu.

Nodarbībā tiek izmantoti CSDD metodiskie materiāli pedagogiem un mājaslapa www.berniem.csdd.lv. Savukārt Valsts policijas Drošības klasē policijas darbinieki bērniem stāsta par drošību uz ceļa un māca satiksmes regulētāja žestus, kas jāpārzina, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu.

Foto: bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.