Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

ZLSB izsludina eseju konkursu skolēniem

Zemgales Latviešu strēlnieku biedrība (ZLSB) izsludina jau par tradīciju kļuvušo eseju/referātu konkursu skolēniem «Latviešu strēlnieku mantojums XXI gadsimtā III», kura mērķis ir veicināt skolu jauniešu zināšanas un interesi par vēsturi un latviešu strēlnieku ieguldījumu Latvijas Neatkarības karā, kā arī lai sekmētu jaunās paaudzes iesaistīšanos Latvijas vēstures izpētē, uzlabotu analīzes un erudīcijas prasmes, veicinātu lokālpatriotismu un interesi par Latvijas valsti un Latvijas iedzīvotāju drošību, informē ZLSB valdes priekšsēdētājs Vilnis Veinbergs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā aicināti piedalīties vispārizglītojošo skolu 7. līdz 12. klašu izglītojamie un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, bet konkursa darbu var izstrādāt individuāli vai dalībnieku grupā (ne vairāk kā 3 dalībnieki), kā arī piesaistīt konsultantu.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2022. gada 1. novembrī ZLSB mājas lapā un “Facebook” vietnē, un ar viņiem konkursa organizatori sazināsies individuāli. Svinīgais apbalvošanas pasākums notiks novembra otrajā pusē.

Konkurss organizēts divās kārtās. Pirmā kārta – līdz 2022. gada 24. oktobrim plkst. 24:00 darba izstrāde un iesniegšana vērtēšanai konkrētās mācību iestādes latviešu valodas un vēstures skolotājiem vai izglītības iestādes nozīmētajai komisijai, bet otrā kārta – līdz 2022. gada 1.novembrim plkst. 24:00 labākie trīs no katras grupas pirmās kārtas darbiem izglītības iestādes komisija elektroniski iesniedz ZLSB e-pastā: zemgalesstrelnieks@gmail.com otrās kārtas izvērtēšanai.

Foto: ZLSB

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.