Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

1. septembrī – “ZinīBUMS” Pasta salā

Zinību dienā no pulksten 18 līdz 22.30 skolēni aicināti uz Pasta salu, kur notiks mācību sezonas atklāšanas pasākums “ZinīBUMS”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 18 līdz 20 Pasta salā darbosies vairāk nekā 15 aktivitāšu vietas, kur iestādes un organizācijas iepazīstinās ar piedāvājumu skolēniem un aicinās iesaistīties radošās aktivitātēs.

Sabiedriskais centrs iepazīstinās ar iespējām brīvā laika pavadīšanai un jaunajiem jauniešu centriem Loka maģistrālē un Pasta ielā, kā arī rīkos radošās darbnīcas. Jaunrades nams “Junda” rīkos spēles un stāstīs par savu piedāvājumu. Jelgavas Sociālo lietu pārvalde piedāvās kļūt par saldumu detektīvu, kā arī piedalīties citās spēlēs par veselīgu uzturu. Tūrisma centrs ļaus iemēģināt keramiķa prasmes un stāstīs par piedāvājumu skolēniem rudenī. Muzejs aicinās izzināt pilsētas vēsturi un iepazīt teātra tradīcijas Jelgavā. Bibliotēka “Zinītis” rīkos dažādas galda spēles, bet Mūzikas vidusskola – ritmizēšanu, proti, dalībniekiem tiks izdalīti mūzikas sitaminstrumenti, un visi kopā pedagoga vadībā muzicēs. Jaunsardzes centrs piedāvās iziet šķēršļu joslu, kā arī tikties ar jaunsargu instruktoriem. Pašvaldības policija caur dažādām aktivitātēm iepazīstinās ar savu darbību, bet Valsts policija ar erudīcijas uzdevumiem ļaus nostiprināt zināšanas par drošību. Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta teltī varēs uzzināt, kā pareizi rīkoties, ja notiek nelaime. Būs arī dažādi sportiski piedāvājumi no sporta klubiem – varēs iepazīt brazīļu džiudžitsu un MMA cīņas sportu, lakrosu un citas aktivitātes.

Savukārt pasākuma otrajā daļā no pulksten 20 līdz 22.30 skolēni varēs baudīt muzikālu performanci no 3Live Project kopā ar [Ex] da Bass.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību gada atklāšanas pasākumu apmeklēt aicināts ikviens. Dalība ir bez maksas.

Foto: pexels.com un Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.