Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

2.aprīlī – Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu kora “Vizma” 50 gadu jubilejas ieskaņas koncerts

Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Vizma” šogad svin savu 50 gadu jubileju. Šim īpašajam notikumam par godu 2. aprīlī pulksten 17 Dobeles pilsētas kultūras namā koris “Vizma” kopā ar Mārtiņu Kanteru koncertā “Gribu dziedāt” ieskandinās savu jubileju, informē Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere Madara Vinkelmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu kori “Vizma” raksturo iekšēja nepieciešamība dziedāt – nu jau 50 gadu garumā. Vairākas kora dziedātājas ir praktiski uzaugušas līdz ar kori, un kora dalībnieces vada vēlme – piederēt tieši šim kolektīvam.

Ar nenogurstoši entuziastisko, azartisko un ik taktī augsti profesionālo diriģenti Vizmu Zandersoni priekšgalā koris gadu gaitā ir koncertējis vairāk kā 20 dažādās pasaules valstīs, pabijis pāri okeānam Kanādā un piedalījies gan Latvijas, gan pasaules līmeņa vērienīgos pasākumos, no kuriem spilgtākais bijis Pasaules koru olimpiāde 2014. gadā. Kora “Vizma” kormeistare ir vienmēr pacietīgā, pozitīvā un pedagoģiski prasmīgā Inga Siliņa. Jau ilgus gadus vienā ritmā ar kora skanējumu ir saplūdusi koncertmeistare Ilze Lazdiņa.

Korī “Vizma” godā tiek turētas tradīcijas. Starp zināmākajām ir Vizmu salidojumi, kas notiek ik gadu augustā, neiztrūkstoša dalība Dziesmu svētkos, pastāvīga radošā sadarbība ar Latvijas komponistiem, kā arī ar Latvijas un Eiropas labākajiem vīru koriem. Īpaši veiksmīgi veidojusies arī muzicēšana kopā ar dziesmu autoru Mārtiņu Kanteru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļešu cena 5 eiro. Biļetes nopērkamas Dobeles pilsētas kultūras nama kasē un bilesuparadize.lv.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar Covid -19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.