Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina piedalīties pārgājienā “Ejam visi Jelgavā!”

1. jūlijā Lielupes labā krasta promenādē notiks pārgājiens “Ejam visi Jelgavā!”, kurā piedalīties aicinātas gan ģimenes ar bērniem, nūjotāji, dzīvnieku mīļi un seniori, gan vienkārši aktīva dzīves veida piekritēji, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārgājiens ir viens no biedrības “Sporto Latvija” organizētā pārgājienu seriāla “Ejam visi!” posmiem. Pavisam šogad būs septiņi posmi, un posms Jelgavā ir vienīgais, kurā pārgājiens notiks pilsētvidē.

Pārgājienā ir trīs dažādas distances: čāpotājiem (aptuveni 6–8 kilometri), aktīvajiem (aptuveni 11–13 kilometri) un izaicinājumu mīlošiem (aptuveni 18–20 kilometri), ļaujot pārgājiena dalībniekiem atklāt un izzināt skaistākās apkaimes vietas.

“Atklāsim Jelgavas pilsētas skaistākās vietas! Šī posma tematika – daba pilsētā, jo arī Jelgavas pilsētvidē būs iespējas apskatīt aizraujošus dabasskatus un pilsētas interesantākos apskates objektus. Pārgājienam nav laika kontroles, tāpēc nekur nav jāsteidzas, dalībnieki var uzkavēties apskates objektos. Galvenais uzdevums – gūt baudu no soļošanas kopā ar ģimeni un draugiem,” stāsta biedrības pārstāvis Reinis Uzulnieks, piebilstot, ka pirms došanās trasē dalībnieki saņem karti un uzdevumus, kas būs jāizpilda trasē, kā arī dzeramo ūdeni, kuru maršruta laikā būs iespēja papildināt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Finišā visi dalībnieki saņems ar roku darinātās koka medaļas un dāvaniņas no atbalstītājiem. Visi, kuri izpildīs uzdevumus, piedalīsies lielajā izlozē, kas plānota pulksten 16.45.

Jelgavas pārgājiena starts un finišs ir Lielupes labā krasta promenādē. Ierašanās un reģistrācija 18–20 kilometru distances dalībniekiem ir no pulksten 10 līdz 11, starts – no pulksten 11 līdz 11.30, finišs – līdz pulksten 16.30. Ierašanās un reģistrācija 11–13 kilometru distances dalībniekiem – no pulksten 11.30 līdz 12.30, starts – no pulksten 12.30 līdz 13, finišs – līdz pulksten 16.30. Ierašanās un reģistrācija 6–8 kilometru distances dalībniekiem ir no pulksten 13 līdz 14, starts – no pulksten 14 līdz 14.30, finišs – līdz pulksten 16.30. Dalībniekiem obligāti jābūt līdzi uzlādētam mobilajam telefonam.

Reģistratūrā dalībniekam jāuzrāda dokuments – pase, ID karte, pensionāra apliecība, invaliditātes apliecība vai skolēna/studenta apliecība. Pēc reģistrācijas katram dalībniekam tiks izsniegta starta paka, kurā būs ūdens pudele un dalības aproce, kā arī maršruta karte. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes, lai piedalītos pārgājienā, var iegādāties biļešu tirdzniecības platformā www.aula.lv. Organizatori aicina tās iegādāties laicīgi, jo dalības maksai gaidāmi divi cenu palielinājumi – pirmais palielinājums no 26. jūnija un otrais palielinājums pasākuma dienā. Sīkāka informācija par dalības maksu un reģistrāciju pieejama mājaslapā www.ejamvisi.lv vai www.sportolatvija.lv. Jāpiebilst, ka bērniem līdz 7 gadiem, cilvēkiem ar invaliditāti (pasākuma dienā uzrādot derīgu invaliditātes apliecību) un audžuģimenēm dalība pasākumā ir bez maksas, pasākuma reģistrācijas laikā uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pasākumu organizē biedrība “Sporto Latvija” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldību.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.