Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina uz Skolotāju ielas kvartāla svētkiem

8. septembrī pulksten 16 Sabiedriskā centra skvērā norisināsies Skolotāju ielas kvartāla svētki, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Sabiedriskais centrs uz Skolotāju ielas kvartāla svētkiem aicina visus pilsētas iedzīvotājus, īpaši tos, kuri dažādu organizāciju un biedrību sastāvā jau darbojas Sabiedriskā centra telpās vai plāno to darīt. «Šajā dienā ne tikai tiks svinēti svētki, bet varēs arī uzzināt vairāk par Sabiedrisko centru, iepazīt biedrību atbalsta un jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas,» informē Sabiedriskais centrs.

Svētku laikā varēs piedalīties dažādās aktivitātēs: radošā meistarklasē māksliniece Kristīne Veinberga piedāvās iemēģināt roku zīmēšanā, Diāna Daugaviete un Eva Dambīte seminārā «Veselības harmonija» interesentiem stāstīs par praktiskiem soļiem veselības harmonizēšanā ar uzturu un fiziskām aktivitātēm, būs tikšanās ar dzejnieku Hariju Krūzi un viņa dzejas lasījumi, kā arī sagaidāmi citi pārsteigumi. Savukārt, iesildoties zaļumballei, deju pasniedzējas Siāras Vīgantes vadībā ikviens varēs iemēģināt soļus līnijdejās.

Savukārt no pulksten 19 līdz 22 skvērā visi aicināti uz zaļumballi kopā ar Innu Rāceni. Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties maltīti un atspirdzinošus dzērienus, par ko parūpēsies «VH Nibbles».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiem, kuri gatavi iesaistīties pasākumā ar savām idejām vai aktivitātēm, lūgums sazināties ar Sabiedrisko centru pa tālruni 29320139 vai e-pastu sc@sc.jelgava.lv.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.