Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina uz Tērvetes svētkiem

No 20. līdz 23. jūlijam ikviens ir aicināts piedalīties četras dienas garajos Tērvetes svētkos, kuru ietvaros Tērvetes Kultūras nama kolektīvs piedāvās dažādas izklaides iespējas visai ģimenei, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saglabājot tradīcijas, svētku atklāšanas vakarā Tērvetes amatierteātris “Trīne” režisores Dzintras Zimaišas vadībā skatītājus iepriecinās ar Anšlava Eglīša komēdiju “Bezkaunīgie veči” Tērvetes kultūras namā.

Piektdienas vakarā Tērvetes pilsdrupās notiks klasiskās mūzikas džeza koncerts “Latviešu dzejas melodijas”. Skatītāji aicināti ņemt līdzi savus pledus vai āra krēslus. Pasākuma organizatori informē, ka sliktos laika apstākļos koncerts notiks Tērvetes Kultūras namā.

Sestdien, svētku turpinājumā godinās Augstkalnes, Bukaišu un Tērvetes pagastu jaundzimušos mazuļus pasākumā “Mazais Dobeles novadnieks 2022″.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tērvetes estrādē visas dienas garumā notiks Svētku tirdziņš, būs vērojami koka skulptūru grebšanas paraugdemonstrējumi.

Jaunākos svētku dalībniekus priecēs piepūšamās atrakcijas un burbuļi, seju apgleznošana un Hennas zīmējumi, kā arī izrāde bērniem “Brīnumainais pasaku mežs”.

Savukārt apartamentu “Ores” pagalmā notiks Kārļa Buivida fotoizstādes atklāšana un sarunu cikla “Tērvete toreiz” turpinājums, kurā Tērvetes foto albūmus būs iespēja pāršķirstīt kopā ar vēsturnieku Andri Tomašūnu, bet kopā ar muzejnieci Teiku Putnu ieskatīsimies Tērvetes sanatorijas sākotnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdienas vakara programmā Tērvetes estrādē, būs vērojams neliels ieskats Seno bruņinieku cīņās, klausītājus priecēs grupa “Tirkizband” un Žoržs Siksna, bet pirms Uguns šova muzicēs grupa “Dagamba”. Dienas izskaņā Zaļumballe kopā ar grupu “Deserts”.

Piektdienas pēcpusdienā apartamentu “Ores” pagalmā būs klausāmi tērvetnieces Signes Dumfas ceļošanas piedzīvojumu stāsti, sestdien sadarbībā ar Tērvetes sporta halli līdz pat pēcpusdienai Labrenču sporta laukumā notiks individuālās sporta spēles, bet komandu spēles norisināsies svētdien Kroņauces sporta stadionā.

Uz pasākumiem, koncertiem un Zaļumballi ieeja ir bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tērvetes svētkos viesosies arī sadarbības partneri no Vācijas: vienpadsmit cilvēku sastāva delegācija no Hunsrikas – Mital Reinas apvienotās pašvaldības birģermeistara Petera Unkela vadībā, kā arī bijušā Tērvetes novada sadarbības partneri no Reinzemes – Pfalcas federālās zemes Sanktgoaras – Obervezeles birģermeistaru Tomasu Bungertu.

Foto: Dobeles novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.