Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aizsargu ielas rekonstrukcijas darbus sāks 26. jūnijā

Vērienīgiem pārbūves darbiem, kas sāksies 26. jūnijā, tiek gatavotas Jelgavas tranzītielas no Rīgas puses – Aizsargu iela, Miera iela un Aizsargu rotācijas aplis, informē “Pilsētsaimniecība”. Paredzēts pārbūvēt Aizsargu ielu no tilta pār Vircavas upi līdz Aizsargu ielas rotācijas aplim aptuveni pusotra kilometra garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizsargu ielas posmā no Aizsargu ielas apļa līdz pilsētas robežai pilnībā tiks atjaunots tranzītielas segums, uzlabota lietusūdens novade, savukārt, lai uzlabotu satiksmes drošību, krustojumā ar Kārniņu ceļu tiks izbūvēts jauns rotācijas aplis. Tuvojoties rotācijas aplim un pašā rotācijas aplī tiks izbūvēts apgaismojums, izvietotas videokameras, kā arī labiekārtota apkārtējā teritorija, ierīkojot atpūtas laukumu pie Kārniņu ceļa, uzstādot velostatīvus un soliņus. Gājēju drošībai apļa zonā izbūvēs ietvi un ielas šķērsošanas vietas.

Rekonstrukcijas mērķis ir uzlabot satiksmes drošību, uzlabojot satiksmes dalībnieku komfortu un drošas pārvietošanās iespējas. Pašlaik ceļu segums šajos posmos ir ļoti sliktā stāvoklī un praktiski uz sabrukšanas robežas.

Būvdarbu veicējs ir SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE”, būvuzraudzību veiks SIA “Somniar”, projekta autors SIA “3C”. Kopējās plānotās izmaksas 1 782 116.00 euro/ar PVN, tai skaitā Satiksmes ministrijas un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» darbus sāks ar vecās asfalta kārtas frēzēšanu Aizsargu ielā no krustojuma ar Kāriņu ceļu līdz rotācijas aplim un asfalta seguma reciklēšanu Kārniņu ceļa posmos no Aizsargu ielas līdz Staļģenes ielai un no Aizsargu ielas līdz tiltam pār Vircavas upi, kā arī Lediņu ceļā posmā no Kārniņu ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai veiks apauguma novākšanu. Aizsargu ielā un Kārniņu ceļa satiksmes kustība tiks organizēta ar luksoforiem, bet Lediņu ceļā darbu vietas tiks norobežotas ar pārvietojamām ceļa zīmēm, nodrošinot reversu satiksmes kustību.

No 26.jūnija līdz 31.decembrim ierobežota satiksme Aizsargu ielā, posmā no tilta pār Vircavas upi līdz Aizsargu ielas rotācijas aplim, no 26.jūnija līdz 31.augustam ierobežota satiksme Kārniņu ceļā, posmā no Staļģenes ielas līdz tiltam pār Vircavas upi un Lediņu ceļā, posmā no Kārniņu ceļa līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai.

Satiksmes organizācijas shēma Aizsargu ielā
Satiksmes organizācijas shēma Kārniņu ceļā
Satiksmes organizācijas shēma Aizsargu ielā
Satiksmes organizācijas shēma Lediņu ceļā

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.