Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aizvadīts jauniešu forums “Ko skola (ne)māca”

Pulcējot 63 dalībniekus, Jelgavas tehnikumā aizvadīts sešpadsmitais Jelgavas Jauniešu forums “Ko skola (ne)māca”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foruma mērķis bija izglītot jauniešus par patstāvīgai dzīvei nepieciešamām prasmēm un zināšanām un veicināt savstarpējo komunikāciju pilsētas jauniešu vidū.

Pamatojoties uz iegūto informāciju septembrī un oktobrī rīkotajās skolu diskusijās, tika izstrādātas interaktīvās sesijas jauniešu forumam, lai diskutētu ar jauniešiem par tiem aktuālākajiem jautājumiem saistībā ar finanšu pratību, līdzdalību, pilsonisko aktivitāti, darba intervijām un darba attiecībām.

Pirmo foruma interaktīvo sesiju atklāja jaunatnes organizācijas kluba “Māja” pārstāves Ance Mālkalne un Nikola Kleinberga ar prezentāciju “Kas nāk pēc 18”. Šajā sesijā jauniešiem tika plašāk izklāstīts par iespējām, kas rodas pēc 18 gadu vecuma (līdzdalības veidi, uzņēmējdarbības uzsākšana, vēlēšanas).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt otro foruma sesiju vadīja “SEB bankas” pārstāve Dace Tetere par tēmu “Kas manā maciņā – budžeta plānošana”. Visi foruma dalībnieki tika aicināti piedalīties virtuālā spēlē, ar kuras starpniecību varēja pārbaudīt, cik labi katram izdodas saplānot un sabalansēt savu budžetu.

Noslēdzošo interaktīvo sesiju vadīja sociālā uzņēmuma “Visas iespējas” pārstāve Silvija Ozola par tematu “Pirmie soļi darba dzīvē”. Tajā jaunieši varēja gūt vērtīgus padomus veiksmīgai darba intervijai, kā arī dažādus citus ieteikumus saistībā ar darba attiecību nodibināšanu.

Noslēgumā jauniešus izklaidēja apvienība “Izsauc ballīti”.

Foto: Jelgavas Sabiedriskais centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.