Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Brīvdienās par atrašanos uz ledus sodīti divi vīrieši; uz Jelgavas ūdenstilpju ledus atrasties aizliegts

Saskaņā ar Jelgavas domes priekšsēdētāja rīkojumu “Par paaugstinātas ledus bīstamības perioda noteikšanu” uz Jelgavas valstspilsētas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpju ledus atrasties ir aizliegts. Jelgavas Pašvaldības policija, regulāri apsekojot Lielupi, Driksu un Svēti pilsētas teritorijā, teju ik dienu veic pārrunas ar iedzīvotājiem, tostarp zemledus makšķerniekiem, kuri neievēro šo aizliegumu. 24. decembrī diviem vīriešiem par to piemērots naudas sods, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības policijas pārstāve Sandra Matulēna informē, ka 24. decembrī pēc pulksten 14 Pašvaldības policijas inspektori par atrašanos uz Lielupes ledus diviem vīriešiem piemērojuši naudas sodu attiecīgi 20 un 40 eiro apmērā. Vienu no viņiem pašvaldības policisti nogādāja dzīvesvietā, jo vīrietim bija slapjas drēbes. 

Nereti iedzīvotāji, kuri atrodas uz ledus, tiek pamanīti pilsētas videonovērošanas kamerās. Tā pagājušajā nedēļā pie dzelzceļa tilta veiktas pārrunas ar kādu zemledus makšķernieku, un viņš pēc sarunas ar policistiem devās prom no ledus. Bet trīs makšķernieki, kuri atradās uz Lielupes ledus pie Pilssalas skatu torņa, par to, ka uz Jelgavas valstspilsētas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpju ledus atrasties aizliegts, informēti, izmantojot dienesta transportlīdzekļa skaļruni. Zemledus makšķernieki no ledus nokāpa Lielupes pretējā krastā.

Rīkojums “Par paaugstinātas ledus bīstamības perioda noteikšanu” izdots, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, izvērtējot personu dzīvības un veselības iespējamo apdraudējumu, kā arī faktisko ledus stāvokli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Operatīvie dienesti aicina būt vērīgiem un informēt par iedzīvotājiem, kuri staigā pa ledu. Pašvaldības policijai var ziņot pa tālruni 8550, tāpat informāciju var nodot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.