Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Citādā darba dienā” iepazīst kopstrādes telpas Jelgavā (FOTO)

Jau trešo reizi pēc divu gadu pārtraukuma 28.jūlijā, LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā norisinājās pasākums “Citāda darba diena” .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā sastaptā inkubatora vadītāja Agnese Oļševska “Ziņām” stāsta, ka vienreiz gadā LIAA Jelgavas biznesa inkubators atver koprades telpu, lai cilvēki var nākt iepazīties, ko nozīmē strādāt kopā.

Šogad piedalījās krietni vairāk dalībnieku, kaut arī šī diena netika īpaši reklamēta. Bija dalībnieki, kas pirmo reizi apmeklēja šādu dienu, bet bija arī tādi, kas regulāri jau izmanto inkubatora piedāvāto iespēju strādāt konferenču zālē vai uz terases. “Cilvēki meklē vietiņu, kur pastrādāt, tāpēc šo iespēju bieži vien izmanto cilvēki, kuriem ir mazi bērni,” skaidro A.Oļševska.

Telpas ir pieejamas ne tikai inkubatora darbiniekiem, bet arī jebkuram interesentam. Vienu reizi gadā ir šī iepazīšanās diena, kā arī ikdienā ikvienam ir iespēja izmantot telpas, lai vienkārši pastrādātu, vai lai organizētu kādas tikšanās. Katrs izmanto telpas pēc savām vajadzībām, vai tas ir uz stundiņu, vai nāk pilnas darba dienas, katru dienu. Pirmo reizi bija arī ieradies suns, kurš ar lielu interesi iepazina inkubatora telpas un šķita, ka labprāt šeit atrodas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sastaptie dalībnieki pauda prieku par pasākumu, par iegūtiem jauniem draugiem, saka, ka vieglāk koncentrēties darbam, jo citi apkārt strādā, patīkama darba vide. Kāds cits dalībnieks minēja, ka ir pirmo reizi, un ir patīkami pārsteigts, ka šādas iespējas tomēr Jelgavā ir, jo pats ir no Jelgavas. Viņš stāsta, ka nereti strādājis pat mašīnā, bet turpmāk noteikti plāno izmantot šīs inkubatora iespējas, iegriezties un pastrādāt.

LIAA Jelgavas biznesa inkubatora koprades telpas darbam Jelgavas pilsētas, Jelgavas, Dobeles un Bauskas novadu iedzīvotājiem ir pieejamas bez maksas katru darba dienu no pulksten 9 līdz 17. Par šo iespēju vairāk var jautāt, rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv. LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta ERAF “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Teksts un foto: Eva Mellēna un LIAA Jelgavas biznesa inkubators

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.