Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dobelē atvērts jauns pārtikas veikals “ELDO”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles pilsētā atvērts jauns pārtikas veikals “ELDO”, kas pircējiem nodrošinās plašu un daudzveidīgu pārtikas un nepārtikas preču piedāvājumu par īpaši izdevīgām cenām, iegādājoties preces arī vairumā. Jaunatvērtais pārtikas veikals “ELDO” atrodas Čakstes ielā 18, Dobelē.

Izdevīga produktu iegāde vairumā ir ērta, iegādājoties produktus ilgtermiņa uzglabāšanai vai lielākiem pasākumiem un notikumiem, kā arī ģimenēm, dažādiem uzņēmumiem un organizācijām.

Zīmola nosaukums “ELDO” veidojies no vārda “Eldorado”, kas plašāk sabiedrībai pazīstama kā leģendām apvīta bagātību zeme, ko savulaik labklājības nolūkā meklējuši daudzi. Mūsdienās to izmanto kā apzīmējumu vietai, kur pieejama liela bagātība. Pamatojoties uz šo bagātību zemes leģendu, “ELDO” zīmola koncepts paredz savos veikalos piedāvāt plašu un daudzveidīgu preču sortimentu par īpaši izdevīgām cenām, iegādājoties produktus vairumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunatvērtais “ELDO” veikals atrodas Jāņa Čakstes ielā 18, Dobelē. Lai nodrošinātu ērtu piekļuvi visiem iedzīvotājiem, pie veikala ir izbūvēta ērta autostāvvieta, sakārtota apkārtējās vides pieejamība un izveidota velosipēdu novietne. Pircēju ērtībai pie veikala ir pieejama arī ērta uzbrauktuve pircējiem ar kustību traucējumiem un jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem, lai veikals būtu ērti pieejams ikvienam.

Rūpēs par vides ilgtspēju “ELDO” veikalā Dobelē iedzīvotājiem ir pieejams depozīta iepakojuma nodošanas punkts, kur ikviens var nodot tukšo depozīta iepakojumu un saņemt kuponu, ko var izmantot, norēķinoties par precēm, pirkuma veikšanas laikā turpat “ELDO” veikalā.

Šobrīd visā Latvijas teritorijā ir vairāk kā 10 “ELDO” mazumtirdzniecības vietas, bet pakāpeniski  plānots paplašināt veikalu tīklu, atverot jaunas tirdzniecības vietas arī citviet Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tirdzniecības vietas ar zīmola nosaukumu “ELDO” attīsta vietējo uzņēmumu apvienība SIA “Latvian Retail Management”, ko veido vietējā kapitāla mazumtirdzniecības uzņēmumu tīkli AS “Diāna”, SIA “Gabriēla”, SIA “LEKON” un SIA “AA&CO”.

“ELDO” – Tas ir labais! Labākā izvēle ikvienam!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.