Dublieri piedzīvo zaudējumu Jēkabpilī

Futbola komanda “FS Jelgava-2” izbraukumā “Altero.lv LIIGA” otrā posma 2. kārtas spēlē piedzīvoja zaudējumu pret “Jēkabpils SC” ar rezultātu 2:3 (0:2; 2:1). Vārtus jelgavnieku labā guva Ādams Dreimanis un Andris Liepnieks.

Otrajā posmā jelgavniekiem ir jāsacenšas ar labākām komandām gan no Rietumu, gan no Austrumu zonām. Ar austrumniekiem šīs ir pirmās spēles šosezon un tās sagādā nepatīkamus pārsteigumus. Pirmajā kārtā tika aizvadīta neizšķirta spēle pret “Augšdaugavas NSS” ar rezultātu 1:1, bet otrajā kārtā nepatīkami pārsteidza Jēkabpils futbolisti.

Laukuma saimnieku uzbrucējs Aigars Liņģis līdz 20. minūtei divas reizes spēja ieraidīt bumbu Kristera Gabriela Bites sargātajos vārtos – 0:2. Puslaika izskaņā bija iespēja samazināt vārtu deficītu, bet Kristiānam Kotovam neizdevās precīzi realizēt soda sitienu.

Otrā puslaika sākumā “FS Jelgava-2” pussargs Ādams Dreimanis raidīja bumbu Elvija Višņevska sargātos vārtos un vairoja komandas ticību uz atspēlēšanos. Diemžēl 69. minūtē Markuss Mārtiņš Stabulnieks atjaunoja “Jēkabpils SC” divu vārtu pārsvaru – 1:3.

Spēles izskaņā “FS Jelgava-2” izpelnīja vēl vienu iespēju sist soda sitienu un šoreiz nekļūdīgs bija Andris Liepnieks – 2:3. Diemžēl līdz spēles beigu svilpei atlika vien piecas minūtes un tajās jelgavnieki nespēja atspēlēties, atzīstot laukuma saimnieku pārākumu.

10. septembrī dublieri dosies uz Višķiem, kur centīsies paņemt trīs punktus no FK “Kalupe”, kura pirmajā posmā ieņēmu pirmo vietu Austrumu zonā.