JFC “Viola” izcīna pirmo sezonas uzvaru

Jelgavas futbola komanda JFC “Viola” svētdien izbraukumā izcīnīja savu pirmo uzvaru “Altero.lv LIIGA” “B” grupas turnīrā ar rezultātu 2:1 (2:1; 0:0) pārspējot pazīstamā Latvijas futbolista Vugara Askerova pārstāvēto FK “Union”.

Jelgavnieki ātri atklāja spēles rezultātu ar Helvija Staļģa 11. minūtē gūtajiem vārtiem. Jau pēc 12 minūtēm FK “Union” izlīdzināja spēles rezultātu pēc Krista Villera precīza bumbas raidījuma.

Rīdzinieku priekiem bija īsas kājas, jo jau 30. minūtē Kristens Knope atjaunoja JFC “Viola” pārsvaru – 2:1.

Otrajā puslaikā FK “Union” bija lieliska iespēja izlīdzināt spēles rezultātu, kad 76. minūtē nopelnīja iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu. Par laimi jelgavnieku vārtsargs Artūrs Štefenhagens atvairīja Kirilla Aleksejeva bumbas raidījumu un JFC “Viola” tika pie savas pirmās uzvaras trešajā spēcīgākajā Latvijas futbola līgā.

Jelgavas futbola komanda nākošo spēli aizvadīs 4. maijā, kad Staicelē tiksies ar FK “Staiceles bebri”, cīnoties “1 pret 1” Latvijas kausa izcīņas pirmajā posmā. “Altero.lv LIIGA” nākošā spēle ir paredzēta 11. maijā, izbraukumā tiekoties ar FK “Limbaži”, kuri sezona sākumā piekāpās “FS Jelgava” dublieriem ar rezultātu 0:7.