Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Eliasa muzejā izstāde “Latvija tūkstoš krāsās”

Šodien, 4. augustā, pulksten 16 Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā Akadēmijas ielā 10 atklās izstādi  “Latvija tūkstoš krāsās”, kurā eksponētas ainavas, žanra kompozīcijas, portreti, grafikas, skulptūras un medaļas, informē pašvaldība.                   

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta izstādes kuratore Gunta Brakovska māksliniekus vieno piecu gadu sadarbība un devīze “Dažādībā ir spēks”. Izstāde ir veltīta Latvijai, māksliniekiem paužot savu mīlestību pret mūsu Zemi. Visi mākslinieki ir domubiedri, kuri kopā daudz eksponējas muzejos Latvijā un ārzemēs. Viņu radošais rokraksts izceļas ar māksliniecisku daudzveidību, sākot no reālisma, kas balstīts kompozicionālajā modernismā, līdz ekspresīvam abstrakcionismam. Mākslinieki sevi sauc par grupu “Daugava 2019”, kad notika pirmā mākslinieku kopīgā izstāde “Daugava” Rīgas Latviešu biedrībā.

Izstādē piedalās latviešu mākslinieki Kaspars Bērziņš, Gunta Brakovska, Ģirts Burvis, Vija Ilze Dzintare, Laine Kainaize, Ieva Muzikante, Emīls Kristiāns Muzikants, Tālivaldis Muzikants, Aleksejs Naumovs, Jānis Streičs un Ilgvars Zalāns. Grupas izstādēs no 2022. gada rudens piedalās arī ukraiņu mākslinieki Svitlana Kislova, Andrijs Kislovs un Marija Zenkova.

Jāpiebilst, ka izstāde muzejā būs atvērta apskatei līdz 3. septembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Muzejs atvērts no otrdienas līdz svētdienai no pulksten 11 līdz 19, pirmdienās – slēgts. Sīkāka informācija par ieejas maksu ir pieejama muzeja mājaslapā ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.