Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Esteres Upmales rūpes par vienaudžu mentālo veselību

ESTERE UPMALE (otrā no kreisās) pēc organizācijas “Klubs “Māja”” 2021. gada kopsapulces ar ievēlētajiem valdes locekļiem.

Sociāli aktīvajai Dobeles Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniecei Esterei Upmalei enerģijas netrūkst. Viņa papildus mācībām vidusskolā, dalībai valodu olimpiādēs un darbībai skolēnu pašpārvaldē ir aktīva brīvprātīgā projektā “Esmu eiropietis”, valdes sekretāre jaunatnes organizācijā “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” un Eiropas kluba līdzdibinātāja Dobeles Valsts ģimnāzijā. Pagājušajā gadā viņa skolā īstenoja savu pirmo individuālo projektu, kura mērķis bija palīdzēt uzlabot vienaudžu mentālo veselību. Estere nupat ir atgriezusies no starptautiskām apmācībām Tallinā, kur izglītojusies par sociālās ietekmes mērīšanu, un dalās savā iedvesmojošajā pieredzē ar “Ziņām”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fiziskās aktivitātes starpbrīžos un pat mācību stundās

“Pagājušā gada vasarā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludināja projektu konkursu “Labbūtības ceļakarte”, kurā no Jaunatnes politikas valsts programmas budžeta tika piešķirts finansējums skolu pašpārvaldēm un skolām, kurās jaunieši vēlas īstenot projektus. Es pieteicos apmācībām, kas notika veselas dienas garumā “Zoom” konferencē septembra sākumā, un kopā ar citu klašu pārstāvjiem meklējām tēmu, par ko rakstīt projektu,” par saviem pirmajiem soļiem projekta izstrādē stāsta Estere.

Visu rakstu lasiet 24.marta laikrakstā “Zemgales Ziņas”
Foto: no personīgā arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.