Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Februārī notiks divi Jelgavas poliklīnikas Akadēmijas semināri

© 2022 Maris Lazdans | https://www.photored.lv/ |

Šomēnes mediķi Jelgavas poliklīnikā aicināti apmeklēt seminārus par elpceļu infekcijām un mentālo veselību, informē poliklīnika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Februārī SIA “Jelgavas poliklīnika” turpina projektu “Jelgavas poliklīnikas Akadēmija”, kurā mediķiem ir iespēja bezmaksas piedalīties un papildināt zināšanas tematiskos semināros ar starptautiskiem atzītiem profesionāļiem medicīnas jomā.

Šajā ceturtdienā, 9.februārī, seminārs sāksies nedaudz ātrāk kā ierasts – pulksten 14.00. Semināra tēma būs “Elpceļu infekcijas – no zinātnes uz praksi”. Lekciju “Polifenoliem bagāta dabas vielu kompleksa sinerģiska iedarbība ar antibiotikām pret elpceļu infekcijas izraisošām baktērijām” lasīs Anna Ramata-Stunda, Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes, Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas katedras pētniece. Semināra otrajā daļā poliklīnikas galvenā ārste un pediatre Dace Kārkliņa lasīs lekciju par elpceļu infekcijām pediatra praksē.

Savukārt, jau pēc nedēļas, 16.februārī, ierastajā laikā, pulksten 15.00 norisināsies seminārs, kura galvenā tēma ir “Mentālā veselība”. Par tēmu “Ar stresu saistītie psihiskie traucējumi pārmaiņu laikā” lekciju lasīs psihiatrs Elmārs Tērauds, RPNC Ambulatorā centra “Pārdaugava” vadītājs. Bet psihiatrs Artūrs Blekte, VSIA “Slimnīca “Ģintermuiža”” galvenais ārsts, uzstāsies ar lekciju “Narkotisko vielu lietošana psihisku traucējumu attīstībā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums norisinās Jelgavas poliklīnikas konferenču zālē, taču mediķiem ir iespēja piedalīties seminārā arī attālināti. Turklāt par dalību seminārā ir iespēja saņemt tālākizglītības punktus (TIP). Lai piedalītos seminārā, dalībai jāreģistrējas vietnē: https://akademija.jp.lv/

Jāpiebilst, ka apmeklēt bezmaksas seminārus ir aicināti tikai medicīnas darbinieki.

Aktuālākā informācija par šīsnedēļas un turpmākajiem semināriem, to tematiku un norises laiku pieejama mājaslapā www.jp.lv un poliklīnikas sociālo tīklu kontos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.