“FS Jelgava-2” otrais neizšķirts “A” grupā (FOTO)

Futbola komanda “FS Jelgava-2” savās mājās “Altero.lv LIIGA” “A” grupas 4. kārtā aizvadīja neizšķirtu spēli pret “Ogre United”. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā pirmajā puslaikā guva Rihards Bečers.

Dublieru sastāvs uz šo spēli tika pastiprināts ar Virslīgas vienības futbolistiem – Rihardu Bečeru, Mārci Peilānu, Dāvi Vējkrīgeru un Valēriju Redjko. Tas bija pamatots solis, jo viesu komandā startēja četri Japānas un 1 Gruzijas leģionārs.

Īstās divcīņas notika tieši starp šiem spēcīgākiem spēlētājiem, kuri veidoja dinamisku spēli no vārtiem uz vārtiem bez ilgām izspēlēm. Rihardam Bečeram pirmajā puslaikā gandrīz izdevās apmānīt viesu vārtsargu Leo Ritvaru Dalbiņu, kurš pārāk tālu izgāja no vārtiem un Rihardam gandrīz izdevās pārmest bumbu viņam pāri. Tā diemžēl ietriecās vārtu pārliktnī.

Dažas minūtes vēlāk Rihards cīņā soda laukumā sita bumbu lēciena pāri sev un atklāja spēles rezultātu, patīkami pārsteidzot kuplo skatītāju pūli – 1:0.

Otrajā puslaikā turpinājās izmisīgā cīņa par uzvaru. Diemžēl spēles pieliktā laika 7. minūtē japānim Kaito Kumakura izdevās ieraidīt bumbu Kristera Gabriela Bites sargātajos vārtos, panākot spēles neizšķirto iznākumu – 1:1.

Sestdien, 30. septembrī savās mājās (“FS Jelgava” sporta bāzē) jelgavnieki tiksies ar “Augšdaugavas NSS” vienību un tieksies tikt pie svarīgiem punktiem. Jelgavnieki atpaliek no saviem nākošajiem pretiniekiem par pieciem punktiem un centīsies nākamajā cīņā atgūt trīs no tiem.