“FS Jelgava” neizdodas pārspēt “RFS”. Bet iespējas bija. (FOTO)

“Optibet” futbola Virslīgas 30. kārtas spēlē “FS Jelgava” Jāņa Lūša stadionā Zemgales Olimpiskā centrā ar rezultātu 0:1 (0:1; 0:0) piekāpās vienai no čempionāta līderu vienībai “RFS”.

Spēle pret vienu no vadošajām Latvijas futbola komandām nesolījās būt viegla, bet Jelgavas futbola komanda gatavojās tā, lai spētu uzvarēt. Cīņā arī sākās ar “FS Jelgava” uzbrukumiem uz rīdzinieku vārtiem, kurus gan neizdevās pabeigt ar gūtiem vārtiem.

Savukārt “RFS” futbolistiem izdevās ātrs uzbrukums spēles 5. minūtē, kuru ar vārtu guvumu noslēdza serbs Dragoljubs Savičs – 0:1.

“FS Jelgava” futbolisti turpināja mēģinājumus uzbrukt uz viesu vārtiem, bet puslaika gaitā bumbas kontrole vairāk pārgāja pie “RFS” un atspēlēties šajā nogrieznī neizdevās.

Jelgavnieku vārtsargs Raivo Stūriņš, kā vienmēr vārtos rādīja īstus brīnumus. Tas iedrošināja laukuma saimniekus uz uzbrukumiem otrajā puslaikā. Viesi atbildēja ar pretuzbrukumiem un vienā no tiem pussargs Agris Glaudāns izglāba savu komandu izsitot bumbu no vārtu līnijas.

Uz spēles noslēgumu saspringums pieauga, jo “FS Jelgava” bija nopietni noskaņojusies atspēlēties, liekot pretiniekam piesardzīgi spēlēt aizsardzībā. Diemžēl šoreiz gūt vārtus neizdevās, neskatoties uz radītiem bīstamiem momentiem pie Jevgeņija Nerugala vārtiem.

“FS Jelgava” galvenais treneris Jozefs Škrliks pēc spēles atzina, ka viņš ar apmierināts ar komandas sniegumu, kura cīnījās ar vienu no labākām valsts komandām. Viesu galvenais treneris Viktors Morozs apstiprināja, ka viņi gatavojās sarežģītai spēlei un šīs gaidas arī attaisnojās.

Līdz čempionāta beigām atlikušas vēl sešas spēles un “FS Jelgava” vēl teorētiski pastāv iespēja sadzīt piektajā vietā esošo “FK Liepāja”. Protams ir jāizcīna par četrām uzvarām vairāk nekā liepājnieki. Jelgavnieki to sāks darīt jau 01. oktobrī, kad dosies izbraukumā, lai tiktos ar “SK Super Nova Salaspils”.