Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā avārijas dēļ traucēta siltumapgāde

Foto: Ruslans Antropovs

Siltumtīkla avārijas dēļ Jelgavas kreisajā krastā traucēta siltumapgāde un karstā ūdens padeve.

Siltumtīkla avārijas dēļ biomasas koģenerācijas stacijā bija neplānota apstāšanās, kā rezultātā nostrādāja automātiskā apstāšanās drošības sistēma, apturot tvaika turbīnu un elektroenerģijas ražošanu. Rezultātā tvaiks tika izvadīts virs ēkas jumta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji redzot lielus tvaikus uz uzņēmuma jumta, izsaukuši atbildīgos dienestus. Ugunsgrēks koģenerācijas stacijā nav bijis. Ēkas izgaismojums tvaika izplūdes laikā ir radījis maldinošu iespaidu.

Uz notikuma vietu devās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīnas, bet kā zz.lv informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste, pašlaik ugunsdzēsēji avārijas seku likvidācijā vairs nav iesaistīti, jo tā esot paša uzņēmuma tehnoloģiska problēma.

Šovakar pulksten 21.16 VUGD saņēma izsaukumu uz Rūpniecības ielu Jelgavā, kur, saistībā ar avāriju siltumtrasē, biomasas koģenerācijas stacijā notika neplānota apstāšanās, kuras rezultātā nostrādāja drošības vārsts un tvaiks tika izvadīts uz jumta. Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar uzņēmuma pārstāvjiem apsekoja notikuma vietu, un tālāka viņu palīdzība nebija nepieciešama. Pulksten 22.10 ugunsdzēsēji glābēji atstāja notikuma vietu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Apturēja tvaika turbīnu un pārtrauca elektrības ražošanu…
    Bet siltumu neražojam, tas netraucēti no kaut kurienes citurienes tiek piegādāts pilsētai, vai ne?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.