Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā jauno mācību gadu ieskandinās “Zinībums” Uzvaras parkā

Zinību dienā, 1. septembrī, Uzvaras parkā Jelgavā notiks mācību sezonas atklāšanas pasākums “Zinībums,” informē Jelgavas pašvaldības iestādē “Kultūra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 18 līdz 21 skolēni aicināti izzināt ārpusstundu nodarbību piedāvājumu Jelgavā, izbaudīt koncertus un satikt savus vienaudžus.

Uzvaras parkā pulcēsies dažādas iestādes un organizācijas, kas iepazīstinās ar savu darbu, piedāvājumu skolēniem, kā arī aicinās iesaistīties dažādās aktivitātes un atkārtot zināšanas par drošību.

“Sabiedriskais centrs” stāstīs par Jelgavas Jauniešu centra darbu, biedrība “Brīvprātīgie Jelgavai” organizēs aktivitāti, kurā informācija būs jāmeklē, noskenējot kvadrātkodus. Par savu piedāvājumu jauniešiem brīvajā laikā stāstīs arī jaunrades nams “Junda”, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs, Jelgavas Jaunais teātris, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs, Jelgavas Skolēnu dome un Jaunsardzes centra 4. novada pārvalde, bet Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa inspektori, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēji, kā arī Jelgavas Pašvaldības policijas darbinieki mudinās atkārtot zināšanas par drošību. Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons piedāvās jauniešiem iespēju iziet šķēršļu trasi, tērptiem zemessarga ekipējumā. Savukārt “Sporta servisa centrs” informēs par skolēnu iespējām sportot, kā arī piedāvās dažādas sportiskas aktivitātes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat vakara gaitā Uzvaras parka apmeklētājus priecēs muzikālā programma, kurā uzstāsies pašmāju mākslinieki. Pulksten 18 ar koncertu muzicēs popgrupa “Labi cilvēki”, pulksten 19 uzstāsies repa apvienība “Pafs”, bet pulksten 20 – rokgrupa “Blind Shapes”.

“Šogad “Zinībums” atgriežas savā vēsturiskajā norises vietā – Uzvaras parkā –, kur  šis pasākums pirms daudziem gadiem notika pirmo reizi. Jau pašos pirmsākumos tas tika veidots, lai, sākot jaunu mācību gadu, skolēni varētu kvalitatīvi pavadīt laiku, satikties ar draugiem un atpūsties tieši pirms skolas gaitu uzsākšanas. Iepriekšējos gados ierobežojumu dēļ pasākums nenotika, bet šogad tradīcija atjaunota. Gribam lai 1. septembrī jauniešiem būtu kur satikties, paklausīties jelgavniekos, savos vienaudžos, uzzināt par brīvā laika pavadīšanas iespējām,” stāsta viens no pasākuma organizatoriem Gundars Caune.

Mācību gada atklāšanas pasākumu apmeklēt aicināts ikviens interesents. Dalība aktivitātēs un koncertos ir bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: no Jelgava.lv arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.