Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā uzņēmējus izglītos par sadarbību ar zinātniekiem

Uzņēmēji šodien un rīt Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļā varēs bez maksas piedalīties klātienes mācībās par sadarbību ar zinātniekiem, lai izmantotu inovācijas uzņēmējdarbības attīstībai, aģentūru LETA informēja Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) pārstāve Sandra Grigorjeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācībās varēs uzzināt, kā uzņēmējs var saņemt zinātnieku atbalstu produkta attīstībai un kā sagatavot projektu inovāciju vaučeru programmai.

Šodien LBTU profesore Sandra Muižniece-Brasava un asociētā profesore Dace Kļava iepazīstinās ar inovācijām un tendencēm jaunu produktu radīšanā, kā arī informēs par to, kur vērsties pēc padoma prototipu izstrādē.

SIA “Zekants” pārstāve Kristīne Ozola dalīsies pieredzē par produktu izpēti universitātē un lielākajiem ieguvumiem, izmantojot vaučeru programmu. Dienas noslēgumā būs iespēja iepazīt LBTU Pārtikas institūta tehniskā nodrošinājuma sniegtās iespējas sadarbībai ar uzņēmējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt rīt, otrajā mācību dienā, galvenā tēma būs iepakojums un tā regulējumi. Par jaunumiem iepakojuma dizainā, tehnoloģijās, kā arī labās prakses piemēriem stāstīs Muižniece-Brasava, Zane Beitere-Šeļegovska un Inta Paulsone.

Dienas otrajā pusē uzņēmēji varēs praktiski piedalīties produktu sensorā novērtēšanā, izzinot darbu laboratorijā un gūstot idejas sava produkta izpētei. Darbnīcu vadīs asociētā profesore Evita Straumīte.

Organizatori aicina mācībās piedalīties abas dienas, bet iespējama dalība arī vienā no tām. Pieteikšanās vietnē “ej.uz/b6to”.

Foto: Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.