Jelgavas futbolistes izcīna svarīgu uzvaru cīņā par medaļām (FOTO)

Sieviešu futbola komanda “FK Jelgava” 1. līgas līderu sešinieka mini turnīru uzsāka ar uzvaru izbraukumā pret “FK Olaine-2” ar rezultātu 4:0 (1:0; 3:0). Divus vārtus spēlē guva Alise Keita Baltrušaite, bet vieniem vārtiem Ketijas Daukštes un Ances Daibes kontā.

Sieviešu 1. līgas komanda “FK Jelgava” čempionāta pirmajā posmā ieņēma trešo pozīciju, kas deva viņām tiesības otrajā posmā, cīņā ar sešām spēcīgākām komandām, pretendēt uz turnīra godalgām. Līderu turnīru jelgavnieces sāka ar spēli pret “FK Olaine-2”, kuras pirmajā posmā pārspēja ar rezultātu 2:1.

Spēle sākās ļoti smagi. Olaines futbolistes rādīja teicamas bumbas kontroles prasmes un “FK Jelgava” sportistēm bija lielas grūtības ne tikai tikt pie tās, bet arī uzbrukt. Tomēr pakāpeniski jelgavnieču uzbrukumu skaits sāka pieaugt un pirmā puslaika nobeiguma pēc Ketijas Daukštes izpildītā stūra sitiena bumba nonāca laukuma saimnieču vārtu tīklā – 1:0.

Otrajā puslaikā abu komandu treneri veica spēlētāju maiņas, lai atsvaidzinātu spēkus. Veiksmi tas nesa “FK Jelgava”, kad 72. minūtē uz maiņu iznākusi Ance Daibe guva otros vārtus – 2:0.

Spēles laikā “FK Jelgava” laikā ar daudziem vārtu gūšanas momentiem izcēlās Alise Keita Baltrušaite (no sadarbības partneru “FK Iecava” komandas), bet ilgu laiku viņas sitieni gāja secen vārtiem. Talantīgai futbolistei veiksme uzsmaidīja spēles 77. un 88. minūtē, kad Alise raidīja bumbu vārtu tīklā, nostiprinot “FK Jelgava” uzvaras rezultātu – 4:0.

17. septembrī Jelgavas meitenes dosies izbraukumā uz Rēzekni, kur tiksies ar pretiniecēm no “Rēzeknes BJSS”. Pirmajā posmā jelgavnieces pārspēja pretinieces ar rezultātu 2:1 un mēģinās šo panākumu atkārtot.

Sieviešu 1. līgas līderu turnīra tabula (ieskaitot pirmā posma savstarpējo spēļu rezultātus)