Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas jauniešu centrā apskatāmas Alises Ločmeles gleznas

Turpinot aizsākto izstāžu ciklu “(Pa)skaties”, Jelgavas jauniešu centra telpās Skolotāju ielā 8 līdz 17.novembrim iespējams apskatīt Alises Ločmeles darbu izstādi “Mākslai tuvumā”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esmu beigusi Jelgavas 4. vidusskolu un Jelgavas Mākslas skolu, šobrīd studēju Latvijas Mākslas akadēmijā, restaurācijas apakšnozarē, 4. kursā. Mana ikdiena vairāk saistīta ar mākslas zinātni, gleznu izpēti un restaurāciju, taču atrodu arī laiku izpausties radoši. Zīmēju un gleznoju jau no bērnudārza laikiem, tā arī izaugu – ar mākslu vienmēr tuvumā. Maniem darbiem nekad nav bijusi vienota tēma, idejas rodas spontāni, un tās ir visnotaļ dažādas, nereti sanāk realizēt arī tuvāku un tālāku paziņu idejas. Vienmēr paticis gleznot ziedus, pēdējā laikā gan vairāk interesē abstraktas kompozīcijas, dabas motīvi, krāsas un gaismas spēles, arī cilvēks un anatomija. Iedvesma man nāk un iet kā pa kalniem, taču visvairāk iedvesmojos no izstāžu apmeklēšanas, gleznu reprodukciju grāmatām un mūzikas,” teic A.Ločmele.

Izstādē jauniešiem ir iespēja parādīt savu hobiju citiem, saņemot atbalstu tās organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas, batikojumi vai citi izpausmes veidi. Lai pieteiktos izstādei un saņemtu atbalstu tās rīkošanā, jāpiesakās pa e-pastu laura.gasparovica@sc.jelgava.lv.

Foto: Jelgavas Sabiedriskais centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.