Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Kultūras namā skanēs kinodziesmu koncerts “Ar zelta palmu kannā”

Jau 14. novembrī pulksten 19 Jelgavas Kultūras namā skanēs kinodziesmu koncerts “Ar zelta palmu kannā”. Koncerta režisors un scenārija autors ir aktieris Mārtiņš Egliens, savukārt populāras dziesmas no filmām un TV seriāliem izdziedās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainars Ančevskis, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, aktieris un režisors Gundars Silakaktiņš, kā arī Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ar mīlestību pret latviešu kino mūziku un tās ietekmi uz katra latvieša ikdienu un svētku dienām, ar vieglumu un humoru par kino likteni skarbos vēsturiskajos apstākļos. Īpašā balvu pasniegšanas ceremonijā atjaunosim vēsturisko taisnīgumu un izdalīsim visus apbalvojumus, kas pelnīti pienākas latviešu kino mūzikai, bet pagājuši secen, jo bija laiks, kad “Lielais Kristaps” vēl nebija dzimis, “Oskars” – pārāk tālu, bet “Zelta palmas zars” nespēja pārliekties pār dzelžu sētu….” teic koncerta dalībnieki, piebilstot: “Tās būs dziesmas, kuras pazīstam un mīlam; jaunās skaņās ar veco labo garšu. Tā kā uz skatuves būs ne tikai teātra, bet arī seriālu aktieri, tad, protams, skanēs arī jaunākie hiti no TV novelēm.”

Koncertā skanēs dziesmas «Mīļie puiši, labie puiši» no filmas «Īsa pamācība mīlēšanā», “Nakts dziesma” (“Melnā vēža spīlēs”), “Viņi dejoja vienu vasaru” (“Elpojiet dziļi”), “Dziesma nenosalst” un “Teic, kur zeme tā” (“Limuzīns Jāņu nakts krāsā”), “Septītās debesis” (“Vajadzīga soliste”), “Meitenes vēl pasakām tic”(“Viņas melo labāk”), “Karakalpa dziesma” (“Vella kalpi”), “Smaidas” (“Parāds mīlestībā”) “Amors – superstārs” un “Slēdz mani atmiņās” (“Vajadzīga soliste”) un citi zināmi un iemīļoti skaņdarbi.

Par muzikālo pavadījumu koncertā rūpēsies instrumentālā grupa: Jānis Zvirgzdiņš (taustiņinstrumenti), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Ralfs Arbidāns (bass), Anrijs Grinbergs (bungas).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.