Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina uz velo ekskursiju

Sestdien, 9. septembrī, pulksten 11 Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina uz velo ekskursiju “Metāla sirdspuksti Jelgavā” ar gidi Zani Gravu Tehnikas un inovāciju festivāla “Mehatrons 2023” ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Velo ekskursijas laikā gides Zanes Gravas pavadībā ikviens varēs doties ~ 3 stundu garā velo braucienā uz Tehnisko fakultāti, “Anru motors” vēsturisko spēkratu kolekciju, DEPO un noslēgs ar ekskursiju pa Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīciju.

Ekskursijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt dažādus metāla spēkratus Jelgavā. “Anru motors” vēsturisko spēkratu kolekciju, kurā ir apskatāmi padomju laika restaurētie spēkrati. Ekskursantiem arī būs iespēja uzzināt, kur atrodas bijušais Jelgavas lokomotīvju DEPO un kādi dārgumi tajā slēpjas. Ekskursijas noslēgums būs Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcijā, kas iekārtota 1904. gadā celtajā dzelzceļnieku dzīvojamajā mājā.

Velo ekskursijas sākums no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pagalma, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa 4 eiro, skolēniem/studentiem/senioriem 3 eiro + ieejas biļetes muzejā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai tālruni 63005447.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.