Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas skolēniem godalgotas vietas konkursā “Matemātiskais ķēriens”

Aizvadītā mācību gada noslēgumā portālā Uzdevumi.lv norisinājās tiešsaistes konkurss 2.-12. klašu skolēniem matemātikā “Matemātiskais ķēriens, kam pieteicās 27 000 dalībnieki no 472 Latvijas skolām, tostarp 295 skolēni no Jelgavas skolām. Godalgotas vietas konkursā izcīnījuši četri Jelgavas skolēni, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēnu rezultāti tika vērtēti 11 klašu grupās, nosakot 3 labākos katrā klašu grupā.

Otrās vietas konkursā izcīnīja Jelgavas 4. sākumskolas skolniece Keila Lisovska no 6 klases (matemātikas skolotāja Anita Ornicāne) un Jelgavas 5. vidusskolas skolniece Valērija Kudrjavceva no 11. klases (matemātikas skolotāja Valentīna Vanaga). Savukārt Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolnieki Anrijs Jirgensons no 8. klases un Eduards Robežnieks no 11. klases guvuši trešās vietas (matemātikas skolotāja Anita Indāre).

Konkurss sastāvēja no divām kārtām un katrā no tām dalībniekiem bija jāsniedz atbildes uz testveida un aprēķinu uzdevumiem. Uzdevumi tika izstrādāti, lai pārbaudītu gan skolēnu zināšanas un prasmes matemātikā, gan arī rosinātu rast radošus risinājumus nestandarta situācijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad portālā Uzdevumi.lv tika aizvadīts arī tiešsaistes konkurss ķīmijā “Paķīmiķo” 9.-12. klašu skolēniem. Šajā konkursā no Jelgavas kopumā piedalījās 25 skolēni.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.