Jelgavnieki savācās un pārspēja “HK Kurbads” (FOTO)

Hokeja komanda “Zemgale/LBTU” “Optibet” Baltijas līgas čempionāta spēles papildlaikā ar rezultātu 5:4 (1:0; 1:4; 2:0; 1:0) pārspēja “HK Kurbads” vienību. Jelgavnieki otrajā trešdaļā pazaudēja vadību, bet trešajā trešdaļā atspēlējās un papildlaikā ar Gustava Millera gūtiem vārtiem izcīnīja uzvaru.

Jelgavnieku sastāvā šodien nevarēja spēlēt Lietuvas leģionārs Eimantas Noreika un uzbrucēju virknējumi bija pārveidoti. Arī viesi nevarēja spēlēt ierastajā sastāvā un tādā veidā kompensēja situāciju.

Pirmajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” bija jāiztur trīs mazākumi, kuri deva priekšrocības viesiem. Tomēr spēles rezultātu vienīgajā vairākumu pēc Rinalda Vutkeviča piespēles atklāja Kārlis Bucenieks – 1:0.

Otrās trešdaļas sākumā laukuma saimnieki palielināja savu vadību pēc aizsarga Edgara Adriana Kazaka precīza metiena. Bet sekoja noraidījums, kas kardināli mainīja spēles gaitu.

Mazākumu “Zemgale/LBTU” vēl izturēja, bet uzreiz pēc tam, kad uz laukuma kāpa piektais spēlētājs, vienus vārtus atguva “Kurbads” uzbrucējs Artūrs Mickevičs. Zaudētie vārti izsita no sliedēm jelgavniekus un jau pēc pusotra minūtes Roberts Jekimovs spēles rezultātu izlīdzināja.

Līdz trešdaļas beigām jelgavnieki vēl divas reizes bija spiesti spēlēt mazākumā un šīs iespējas viesu labā izmantoja Roberts Jekimovs un Aleksandrs Novikovs, izvirzot “Kurbads” vadībā ar divu vārtu pārsvaru – 2:4.

Pēc emocionāli nepatīkamas trešdaļas “Zemgale/LBTU” hokejisti spēja aizmirst neveiksmes un saņemties pēdējās spēles nogrieznim. Trešdaļas vidū jelgavnieki uzspieda savu spēli un komandas kapteinis Gatis Gricinskis guva divus vārtu, panākot neizšķirtu rezultātu – 4:4.

Spēles papildlaika mājinieki centās vairāk kontrolēt ripu un nezaudēt to bez vajadzības. Pacietīga slidošana ap viesu vārtiem beigās nesa panākumu. Uzbrucējs Gustavs Millers raidīja ripu Argnito Millberga vārtos, revanšējoties par zaudējumu papildlaikā pirmajā savstarpējā spēlē – 5:4.

Šajā brīvdienās “Zemgale/LBTU” aizvadīs trīs spēles Starptautiskā hokeja federācijas rīkotajā Kontinentālā kausa izcīņas otrā posma “C” grupā, tiekoties ar Slovēnijas, Rumānijas un Beļģijas aizvadītās sezonas spēcīgākām komandām.

Kontinentālā kausa turnīrs tiks aizvadīts Jelgavas ledus hallē un pilsētniekiem ir lieliska iespēja tās apmeklēt. Tāda augsta līmeņa turnīrs Jelgavā notiek pirmo reizi.