Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jūlijā un augustā slēdz vairāku autobusu maršrutus

Ņemot vērā būtisku pasažieru skaita kritumu vasaras periodā, SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) no 1. jūlija līdz 31. augustam slēdz pilsētas sabiedriskā transporta 6., 14. un 18. maršrutu, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vasaras periodā par aptuveni trešdaļu ir krities pasažieru skaits – skolēni devušies vasaras brīvlaikā, daļa cilvēku atvaļinājumā, bet daļa savās ikdienas gaitās izvēlas doties kājām, ar velosipēdu, elektroskrejriteni vai kā citādi. Turklāt 6. maršruta autobuss galvenokārt pārvadāja skolēnus, nogādājot tos skolā un deju namā Cukura ielā, tādējādi vasaras brīvlaikā pasažieru skaits ir niecīgs. Izvērtējot pasažieru plūsmu, tāpat kā iepriekšējās vasarās, arī šajā nolemts uz diviem mēnešiem minētos maršrutus slēgt,” teic JAP komercdirektors Gatis Dūmiņš.

Naktī no 30. jūnija uz 1. jūliju 6., 14. un 18. maršruta kustības saraksti tiks izņemti no JAP mājaslapas www.jap.lv sadaļas ”Kustības saraksti”. Savukārt pieturvietās uz kustības sarakstiem dažas dienas pirms maršrutu slēgšanas tiks izvietota informācija, ka autobusi šajos maršrutos minētajā laika posmā nekursēs.

Noskenējot pieturvietā izvietoto kvadrātkodu (QR kodu), iespējams atrast alternatīvu sabiedriskajam transportam, ar kuru nokļūt tuvāk savam galamērķim.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.