Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Konkursā aicina jauniešus savas idejas pārvērst biznesa plānā

Lai veicinātu jauniešu radošumu, sadarbības un plānošanas prasmes, kā arī iesaisti mūsdienu ilgtspējas izaicinājumu risināšanā, no 22.janvāra līdz 23.martam norisināsies biznesa plānošanas konkurss “Biznesa skices”, informēja konkursa komunikācijas konsultante Līva Jēgere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 22.janvārim skolēnu un studentu komandas no visas Latvijas aicinātas pieteikties konkursam, kuru organizē “Swedbank” sadarbībā ar iniciatīvu “Skola 2030” un Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabriku.

Konkurss “Biznesa skices” šogad notiks ceturto reizi. Tas norisināsies trīs vecuma grupās – pamatskolas, vidusskolas un augstskolas grupā, labākajām komandām saņemot vērtīgas naudas balvas sava biznesa attīstībai. Pirmo reizi konkursā var pieteikties visi, kas to vēlas – gan komandas, kurām jau ir savs skolēnu mācību uzņēmums vai biznesa ideja, gan tie, kuriem to vēl nav.

Konkurss “Biznesa skices” ir iespēja jauniešiem darboties biznesa videi pietuvinātos apstākļos un izmēģināt noderīgus rīkus un platformas, kā arī pārbaudīt savas biznesa idejas potenciālu un dzīvotspēju. Konkursā īpaši gaidītas biznesa idejas, kas risina iedzīvotāju vajadzības ilgtspējīgā veidā, rūpējoties par planētu un cilvēkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp iepriekšējo gadu finālistiem bijušas tādas idejas mūsdienu sabiedrības vajadzību risināšanai kā vienreizlietojami ēdami šķīvji plastmasas atkritumu samazināšanai, ēšanas instruments ar stabilizatoru cilvēkiem ar veselības problēmām, kas izraisa roku trīcēšanu un rada grūtības ēšanas laikā, stends elektroskrejriteņu uzlādei un saslēgšanai un dažādas spēles un lietotnes kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un jaunu prasmju apgūšanai.

Konkurss “Biznesa skices” norisināsies no 22.janvāra līdz 23.martam, kad tiks paziņoti uzvarētāji. Katrā vecuma grupā 1.vietas ieguvēji saņems 1500 eiro, 2.vietas ieguvēji – 1000 eiro, bet komandas, kas iegūs 3.vietu, – 500 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Vairāk par pieteikšanos un konkursa norisi uzziniet šeit.

Foto: publicitātes

    Līdzīgi raksti

    Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

    Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

    Ar cieņu,
    ZZ.lv komanda.