Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lāčplēša dienā lāpu gājiena laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pulksten 17 jelgavnieki aicināti vienoties tradicionālajā lāpu gājienā no Dambja ielas līdz Lāčplēša piemineklim. Tur pulksten 17.45 sāksies Lāčplēša dienai veltīts svinīgs brīdis un koncerts. Autovadītājiem jāņem vērā, ka gājiena maršrutā tā norises laikā būs slēgta satiksme. Apturēta tiks arī pilsētas sabiedriskā transporta kustība, līdz ar to autobusi kavēsies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 16.20 būs slēgts Dambja ielas posms no Aspazijas ielas līdz Lielajai ielai, kur tiek organizēta stāšanās lāpu gājienam. No pulksten 16.55 satiksme tiks slēgta Lielajā ielā no Dambja ielas līdz Pasta ielai un, gājienam virzoties, secīgi arī Pasta iela un Stacijas iela no stacijas apļa līdz Zemgales prospektam. Jāpiebilst, ka Stacijas iela no stacijas apļa līdz Zemgales prospektam satiksmei būs slēgta līdz pat pulksten 19.30.

Lāpu gājiena laikā tā maršrutā tiks aizturēta arī sabiedriskā transporta kustība, tāpēc sabiedriskais transports kavēsies un var nedaudz mainīt maršrutu, kā arī iespējama reisu neizpilde. Ņemot vērā to, ka līdz pulksten 19.30 tiks slēgta satiksme Stacijas ielā no stacijas apļa līdz Zemgales prospektam, sabiedriskais transports norādītajā laikā neapkalpos autobusu pieturu “Jelgavas stacija”. Pasažieriem lūgums doties uz tuvāko autobusu pieturu “Bibliotēka” Zemgales prospektā. Iedzīvotāji aicināti laicīgi plānot braucienu ar sabiedrisko transportu.

Autovadītāji lūgti izmantot apbraucamos ceļus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja “Pilsētsaimniecība”

Foto: “Pilsētsaimniecība” un riga.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.