Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lediņu ceļā pabeigta dubultā virsmas apstrāde; Aizsargu ielā pa posmiem turpinās asfalta pamatkārtas ieklāšana

Pa posmiem turpinās būvdarbi Aizsargu ielā – daļā brauktuves jau ieklāta asfalta pamatkārta, bet tikko noslēgusies dubultā virsmas apstrāde Lediņu ceļa posmā līdz pilsētas robežai, informē pašvaldība. Paralēli norit darbi Kārniņu ceļā, kur ieklāta apakškārta un daļa no virskārtas. Drīzumā būvnieki sāks arī rakšanas darbus Kārniņu ceļa un Aizsargu ielas krustojumā, lai tur izveidotu rotācijas apli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lediņu ceļš līdz pilsētas robežai ir gatavs – šajā posmā veikta dubultā virsmas apstrāde. Mums zināms, ka arī Jelgavas novads šobrīd izsludinājis iepirkumu, lai uzlabotu Lediņu ceļa segumu, kas atrodas novada teritorijā. Kārniņu ceļā nofrēzēts vecais asfalts Staļģenes ielas virzienā un jau izbūvēta apakškārta. Savukārt Aizsargu ielā jau vairāk nekā 500 metru garā posmā ir ieklāta asfalta pamatiekārta, un būvnieks secīgi pa posmiem virzās uz priekšu,” stāsta pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” vadītājs Māris Mielavs.

Aizsargu ielas posmā no rotācijas apļa līdz pilsētas robežai pilnībā tiks atjaunots tranzītielas segums, uzlabota lietusūdens novade, saremontētas caurtekas, savukārt, lai uzlabotu satiksmes drošību, krustojumā ar Kārniņu ceļu tiks izbūvēts rotācijas aplis. Tuvojoties rotācijas aplim un rotācijas aplī izbūvēs apgaismojumu, bet gājēju drošībai – ietvi rotācijas aplī un ielas šķērsošanas zonu gājējiem. Tāpat projekta laikā atjaunos ielas segumu Kārniņu ceļā, bet Lediņu ceļa posms līdz pilsētas robežai jau piedzīvojis dubulto virsmas apstrādi.

Jāatgādina, ka remontdarbu laikā slēgt satiksmi nav paredzēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējais projekta realizācijas laiks ir 12 mēneši. Darbus iepirkuma konkursa rezultātā SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” veiks par kopējo summu 1 462 123,14 eiro (bez PVN).

Šobrīd ir izsludināts iepirkums projekta otrajai kārtai – par Aizsargu ielas rotācijas apļa pārbūvi. Arī tur darbi varētu sākties šovasar.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.