Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 1. oktobrim aicina pieteikt kandidātus Jelgavas augstākajiem apbalvojumiem

Lai izceltu līdzcilvēku darbu un sasniegumus, līdz 1. oktobrim var pieteikt pretendentus Jelgavas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apbalvojumu “Goda zīme” piešķir fiziskām personām par īpašiem nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbībā Jelgavas labā. Savukārt apbalvojumu “Goda raksts” piešķir fiziskai, juridiskai personai vai kolektīvam par nopelniem un ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā un sabiedriskajā darbībā.

Ierosinājumus par apbalvojuma piešķiršanu var iesniegt domes deputāti, domes pastāvīgās komitejas un komisijas, juridiskās personas, valsts un pašvaldību iestādes, kā arī iedzīvotāji (ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas).

Pieteikums jāiesniedz pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11 vai pa e-pastu pasts@jelgava.lv, norādot kandidāta vārdu, uzvārdu, darbavietu, ieņemamo amatu vai nodarbošanos, nozari, kādā apbalvojums piešķirams, īsu dzīves, darba un sabiedriskās darbības aprakstu, pamatojuma vēstuli, par kādiem nopelniem persona vai kolektīvs ieteikts apbalvojumam, kā arī pievienojot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegtos ierosinājumus apkopos un izvērtēs ar domes lēmumu izveidotā Apbalvojumu piešķiršanas komisija.

Papildu informāciju var iegūt Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā, tālrunis 63005574.

Jelgavas augstākie apbalvojumi tiek pasniegti kopš 1998. gada – nominantu izraudzīšana un godināšana ir pilsētas tradīcija jau 25. gadu. Augstākie apbalvojumi Jelgavā tiek pasniegti divreiz gadā – pilsētas svētkos un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.