Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lieldienu pastaiga Jelgavas pils parkā (FOTO)

Vairojot prieku un labu noskaņojumu, Pirmajās Lieldienās jelgavnieki un pilsētas viesi piedalījās tradicionālajā Lieldienu pastaigā pils parkā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No rīta Jelgavas pils pagalmā Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš sveica šā gada pirmajos trīs mēnešos dzimušos jelgavniekus. Kā piederības zīmi katrs bērniņš saņēma karotīti ar Jelgavas ģerboni un mazuļa dzimšanas gadu – 2022. 

Dienas garumā notika dažādas aktivitātes visu vecumu Lieldienu svinētājiem. Pils parkā bija pieejamas vairākas šūpoles, kas bija pieprasītas apmeklētaju vidū. Varēja piedalīties tradicionālajās Lieldienu rotaļās – olu krāsošanā, olu meklēšanā, ripināšanā un olu kaujās, bet zīmēšanas meistardarbnīcā – uzzīmēt Lieldienu zaķa portretu.

Mazajiem Lieldienu svinētajiem īpaši patika pils parkā iekārtotā Latvijas Šķirnes trušu audzētāju asociācijas izstāde “Trusis un citi” un saimniecības “Līcīši Ltd” atvestās šā gada februārī dzimušās kaziņas. Tāpat pils pagalmā notiekošais jampadracis bērniem “Lieldienu starpbrīdis kopā ar Sliņķi un Vāveri”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pils pagalmu ieskandināja pašvaldības iestādes “Kultūra” tautas deju ansamblis “Lielupe” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Laipa”, kā arī Ozolnieku tautas nama senioru deju kolektīva “Ozolnieki” dalībnieki.

Lieldienu pastaigā neizpalika arī Lieldienu tirdziņš, kurā varēja nopirkt našķus.  

Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.