Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Neatceras, kā nokļuvis Svētē

Kā liecina sākotnējā informācija, 29. augustā Svētē pie daudzdzīvokļu ēkas, ielas malā, zālienā gulēja kāds vīrietis. Kad policisti viņu pamodināja, persona, būdama acīmredzamā alkohola reibumā, nespēja patstāvīgi pārvietoties un neorientējās apkārtējā vidē un laikā. Vīrietim tika konstatēts 4,02 promiļu reibums, tāpēc viņu nogādāja medicīniskajā atskurbtuvē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

30. augustā pēc pamošanās, vīrietis atcerējās, ka iepriekšējā dienā ir bijis Jelgavā, iegādājies veikalos vairākas alkoholisko dzērienu pudeles un tās pie tirdzniecības vietām izdzēris, kā arī trenkājis suņus, skraidot tiem pakaļ.

Persona nespēj atcerēties, kā viņš ir nokļuvis Svētē, kur nedzīvo ne viņa radi, ne draugi, ne paziņas, tāpat neatceras, kā nokļuvis atskurbtuvē.

Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, un par atrašanos publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību, vīrietim piemērots naudas sods 100 eiro, kā arī viņam noteikts par pienākumu atlīdzināt apreibinošo vielu ietekmes pārbaudes procesuālos izdevumus 15,65 eiro, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.