Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No oktobra mainās Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa un Jelgavas Vecpilsētas mājas darba laiks

Noslēdzot vasaras tūrisma sezonu, no 1. oktobra Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis, Tūrisma informācijas centrs un Jelgavas Vecpilsētas māja pāriet uz rudens – ziemas darba laiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas nozīmē, ka vēstures ekspozīcijas Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī apmeklētājiem būs pieejamas no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 11 līdz 18.

Savukārt Tūrisma informācijas centrs (TIC), izstāžu zāle un skatu laukums būs atvērts otrdienās no pulksten 10 līdz 18, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 20, bet svētdienās no pulksten 11 līdz 18. Pirmdienās Tornis apmeklētājiem slēgts.

Tūrisma informācijas centra apmeklētāji var iegūt aktuālo tūrisma informāciju un bezmaksas materiālus par atpūtas iespējām Jelgavā un apkārtnē, kā arī citām Latvijas pilsētām. Informācija pieejama gan latviešu valodā, gan svešvalodās. TIC apmeklētājiem ir iespēja apskatīt interaktīvu pilsētas karti, kā arī nosūtīt virtuālu atklātni saviem tuviniekiem. Ar TIC iespējams sazināties arī pa tālruni 63004447 vai 25619266 un e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Vecpilsētas māja, sākot ar 1.oktobri apmeklētājus gaidīs no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, bet svētdienās no pulksten 11 līdz 17. Šeit viesi var uzzināt faktus par Jelgavas koka arhitektūru, Jelgavas Vecpilsētas māju, tās vēsturi un atjaunošanu. Jelgavas Vecpilsētas mājā pieejami audiogidi gan latviešu, gan angļu un krievu valodās.

Dzīvesziņas un arodu sēta strādās nemainīgi: no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 10 līdz 15. Dzīvesziņas un arodu sēta ikdienā pieejama individuālam apmeklējumam. Iepriekš piesakoties, ir iespēja doties izzinošā ekskursijā speciālista pavadībā un iepazīt ēkas vēsturi, iekārtojumu, kā arī atklāt audēju darba nianses. Šeit iespējams darboties radoši, padaloties meistarklasēs un radošajās darbnīcās, kā arī izzināt latvisko dzīvesziņu, Zemgales tautastērpa tapšanas noslēpumus un piedalīties maizes cepšanas meistarklasē. Audēju darbnīcā ikviens gan uz vietas, gan, veicot pasūtījumu, var iegādāties Latvijas novadu tautastērpus un to sastāvdaļas.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.