Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nolauž ceļa zīmi un atstāj notikuma vietu

Kā liecina sākotnējā informācija, 12. jūlijā Jelgavā līdz šim nenoskaidrots kravas transportlīdzekļa „Mercedes-Benz Atego” vadītājs Katoļu ielā uzbrauca ceļa zīmei, to nolaužot, un atstāja notikuma vietu, pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policija atkārtoti atgādina, ka gadījumos, ja ceļu satiksmes negadījumā ir nodarīti bojājumi trešās personas mantai, transportlīdzekļa vadītājs par ceļu satiksmes negadījumu paziņo policijai. Tāpat par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam — no 70 līdz 700 eiro un var tikt piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem.

12. jūlijā Jelgavā divi vīrieši gāja pa Katoļu ielas brauktuvi, tādējādi traucējot transportlīdzekļu satiksmei. Policijā par notikušo sākti divi administratīvo pārākumu procesi. Atbilstoši Ceļu satiksmes likumam par gājējiem noteikto pienākumu pārkāpšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu gājējam no 10 līdz 30 eiro.

Vakar Dobeles novada Jaunbērzes pagastā vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli „Scania” pa ceļu Dobele-Jaunbērze un krustojumā ar ceļu Tukums-Jelgava nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošai automašīnai „Audi 80”, kā rezultātā notika sadursme. Pēc negadījuma automašīnas „Audi 80” vadītājs vērsās ārstniecības iestādē, kur mediķi viņam konstatēja miesas bojājumus. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.