Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Notiks Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums

Svētdien, 1. oktobrī, pulksten 13 Jelgavas Amatu vidusskolas zālē (Elektrības ielā 8) Jelgavas pilsētas seniori aicināti kopā pavadīt laiku sarunās, iepazīties un baudīt svētku koncertu, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka ieeja pasākumā ir bez maksas, taču, tā kā vietu skaits ir ierobežots, senioriem iepriekš nepieciešams pieteikties pa tālruni 63005467 vai 63005496.

Pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” informē, ka uzstāsies aktieris Varis Vētra ar savu koncertprogrammu, kurā būs gan dziesmas, gan dzejas lasījumi.

Pasaulē Starptautiskā senioru diena ik gadu tiek atzīmēta 1. oktobrī. Šīs dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanas problē­mām, kā arī iesaistīt seniorus sabiedriskos pasākumos un dažādot viņu ikdienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.